Про результати ревізії виконання Стасівського сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Стасівської сільської ради

Фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму 203,6 тис. грн встановили фахівці Держфінінспекції в Полтавської області під час планової ревізії виконання Стасівського сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Стасівської сільської ради.

Контрольним заходом охоплено період з 01.01.2013 по 31.03.2016.

Зокрема, виявлено, що до Стасівського сільського бюджету, через незабезпечення в повному обсязі надходжень у вигляді орендної плати за землю, не надійшло понад 18 тис. грн.

Всупереч Бюджетному кодексу України із сільського бюджету використано майже 180 тис. грн.. на фінансування видатків з благоустрою при відсутності відповідної затвердженої сільською радою Програми.

Окрім цього, встановлено факт завищення вартості виконаних робіт при будівництві вуличного освітлення на суму 5,7 тис.грн

Зафіксовані порушення усунуто в повному обсязі , трьох посадових осіб сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано ГУ Національної поліції в Полтавській області.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області