Держфінінспекція в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного підприємства "Експериментальна база "Надія" Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України встановила пор

Фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму 225,16 тис. грн. встановили фахівці Держфінінспекції в Полтавської області під час планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства "Експериментальна база "Надія" Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

Контрольним заходом охоплено період з 01.01.2013 по 30.04.2016.

Зокрема, виявлено, що об’єктом контролю зайво сплачено підряднику за фактично не надані послуги по обробітку сільськогосподарських угідь 168,5 тис. гривень.

Внаслідок допущених фактів завищення витрат до державного бюджету не надійшло відрахувань частини чистого прибутку понад 29 тис. гривень.

Всупереч вимогам чинного законодавства Підприємством безпідставно списано дизельне пальне на суму майже 11 тис. гривень.

Окрім цього, встановлено факти оплати завищеної вартості науково-технічної продукції на суму 8 тис. грн., зайвих витрат на оплату праці на суму понад 8 тис. гривень.

Зафіксовані порушення усунуто в повному обсязі, п’ятьох посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано ГУ Національної поліції в Полтавській області.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області