Під час ревізії відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації фахівці Держфінінспекції в Полтавській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 873,5 тис. грн.

Зокрема, встановлено, що не дотримання умов господарських договорів з постачання природного газу за регульованим тарифом призвело до виникнення кредиторської заборгованості. Через не використання права щодо укладання графіку погашення заборгованості, з відділу освіти, в судовому порядку, стягнуто понад 711 тис. грн. штрафних санкцій.

Також, встановлено завищення вартості виконаних робіт з поточного ремонту на 60,4 тис. грн.

Крім того, виявлено факти нецільового використання бюджетних коштів, на суму 45 тис. грн.

За порушення у ведені бухгалтерського обліку 9 посадових осіб Відділу освіти, молоді та спорту притягнуто до адміністративної відповідальності. За недотримання бюджетного законодавства та законодавства з питань державних закупівель на 6 посадових осіб складені протоколи та направлені для розгляду до суду. Також, до установи застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

Про результати ревізії поінформовано Гадяцьку районну державну адміністрацію, матеріали ревізії передані управлінню Служби безпеки України в Полтавській області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області