У Терешківській сільській раді фінінспектори виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 397,6 тис. грн.

Під час планової ревізії виконання Терешківського сільського бюджету за період з 01.01.2013 по 31.01.2016 фахівці Держфінінспекції в Полтавській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 397,6 тис. грн.

Зокрема, виявлено, що всупереч Бюджетному кодексу України із сільського бюджету використано 234,8 тис. грн. на оплату послуг з вивезення та захоронення побутових відходів для приватного сектору.

Крім того, посадові особи селищної ради зайво сплатили 71,2 тис. грн підрядникам, які завищили обсяги ремонтно-будівельних робіт.

Також, встановлений факт нецільового використання бюджетних коштів в сумі 55,8 тис. грн виділених на будівництво стадіону.

Завдяки заходам, що їх вжили фінінспектори, більшість із виявлених порушень була усунута.

За недотримання законодавства з фінансових питань 13 посадових осіб сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності.

Одночасно, до установи застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

Про результати ревізії поінформовано Полтавське районне відділення поліції ГУ Національної поліції в Полтавській області.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області