КРУ в Полтавській області виявило втрат фінансових ресурсів в Інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції на суму більш як на 50 тис. грн

Працівники КРУ в Полтавській області під час планової ревізії Інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Полтавської облдержадміністрації виявили фінансових порушень на загальну суму 53,8 тис. гривень.

Ревізією було охоплено фінансово-господарську діяльність установи за 2008-2010 роки та 1 квартал поточного року.

Установлені фінансові порушення стали можливими через проведення операцій з порушенням чинного законодавства.

Так, ревізорами були виявлені операції, що призвели до втрат фінансових ресурсів в загальній сумі 50,1 тис. грн., з них: недоотримання фінансових ресурсів фізичними особам в результаті недонарахування працівникам оплати за час відрядження, доплати за ненормований робочий день, індексації доходів, доплати різниці в посадових окладах та матеріальної допомоги .

Незаконні витрати складаються з покриття витрат юридичних осіб на суму 27,94 тис. грн. внаслідок оплати витрат на утримання орендованого приміщення в завищеному розмірі, яке сталося через внесення до розрахунку кошторису витрат на утримання приміщення недостовірних даних щодо загальної площі приміщення.

Крім того, встановлено списання на видатки дебіторської заборгованості за комунальні послуги і енергоносії, які не спожито, при відсутності заборгованості у контрагента на суму 2,56 тис. гривень.

Ревізією банківських операцій ревізорами встановлено нецільові видатки, а саме: оплата за невідповідним кодом економічної класифікації за послуги з організації та проведення аукціону з продажу автомобіля.

Вжитими заходами забезпечено часткове усунення незаконних витрат на загальну суму 7,97 тис. гривень.

В зв’язку з виявленням порушень бюджетного законодавства прийнято розпорядження про зупинення Інспекції операцій з бюджетними коштами.

Керівництву Інспекції направлено вимоги щодо усунення порушень з пропозицією притягнути до відповідальності винних осіб.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Полтавської області.

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області