КРУ в Полтавській області виявили втрат фінансових ресурсів в Шишацькій селищній раді на 143,0 тис.грн

 

Ревізори Полтавщини під час планової ревізії Шишацької селищної ради виявили порушень на загальну суму 167,6 тис. грн з них 143,0 тис. грн., що призвели до фінансових втрат.

Ревізією було охоплено фінансово-господарську діяльність установи за II-IV квартали 2009 року та 2010 рік.

Проведеною ревізією встановлено незаконне використання бюджетних коштів. Так, внаслідок невідповідності умовам передачі майна, селищною радою здійснено покриття за рахунок бюджетних коштів витрат сторонніх юридичних осіб, при відсутності дебіторської заборгованості в обліку ради, оплати за використаний бензин та спожитий газ органами місцевого самоврядування, навчальними закладами тощо.

Порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів, а саме: недоотримання грошових коштів селищним бюджетом в результаті надання за заниженою вартістю в оренду майна спільної власності селищної територіальної громади та відображення в обліку у заниженій сумі отримання дебіторської заборгованості за надане в оренду майно, а також допущення порушень при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам дошкільних навчальних закладів за використання в роботі дезінфікуючих засобів, що передбачено їхніми посадовими інструкціями та доплати до посадових окладів без наказу органу вищого рівня, що в свою чергу призвело до зайвого перерахування фінансових ресурсів до державних цільових фондів склали 13,8 тис. гривень.

За порушення законодавства з фінансових питань 6 посадових осіб селищної ради притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до прокуратури району.

Пресс-служба

КРУ в Полтавській області