Фахівці Держаудитслужби перевірили діяльність Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини в Полтавській області

Фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму понад 265 тис. грн. встановили фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час  проведення планової ревізії фінансово-господарської діяльності Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини в Полтавській області.

Контрольним заходом охоплено  період діяльності установи з 01.01.2014 по 31.07.2016.

Зокрема, виявлено проведення зайвих виплат бюджетних коштів внаслідок завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, на понад 94 тис. грн.

Також, встановлено оплату із списанням на видатки без фактичного отримання послуг із постачання природного газу, на суму понад 56 тис. грн.

Крім того, посадові особи лабораторії здійснили оплату за роботи по ремонту, виконання яких не підтверджено документально, внаслідок чого деяким працівникам установи безпідставно  нараховано та виплачено коштів понад 53  тис. грн.

Одночасно, під час ревізії встановлено завищення витрат на утримання  легкового автомобіля в сумі понад 41 тис. грн., не спрямування до відповідного бюджету коштів, що надходили на відновлення касових видатків минулих періодів,  в сумі понад 14 тис. грн., недоотримання майже 5 тис. грн  внаслідок заниження вартості наданих платних послуг.

На момент закінчення ревізії виявлені порушення частково усунуто.

За  допущені порушення з фінансових питань на 12 посадових осіб лабораторії складено протоколи про адміністративне правопорушення, за порушення бюджетного законодавства на одну особу складено протокол про адміністративне правопорушення, ще на одну особу - за порушення законодавства в частині державних закупівель.

Матеріали ревізії скеровано до Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

 

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області