За п’ять місяців 2011 року КРУ в Полтавській області відшкодувало втрат фінансових і матеріальних ресурсів більш як на 36 млн грн

Протягом січня-травня КРУ в Полтавській області обревізовано діяльність 211підприємств, установ і організацій.

Контролю піддано операції з використання фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 5,5 млрд грн.

В результаті проведених ревізій, у 98% перевірених об’єктів контролю, виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів майже на 35 млн грн.

За п’ять місяців поточного року, фахівці контрольно-ревізійного управління в Полтавській області, забезпечили відшкодування і поновлення незаконних та нецільових витрат і нестач державних і комунальних ресурсів на суму 36,4 млн грн., в тому числі, додатково надійшло фінансових ресурсів в сумі більш як 10 млн грн.

Зокрема контрольними заходами проведеними у відділі комунального господарства виконкому Лубенської міської ради, виявлено фінансових порушень, що призвели до збитків на загальну суму 612,3 тис. грн.

За результатами ревізії надійшло фінансових ресурсів в сумі 8,0 тис. грн., відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів допущених в результаті зайвої виплати бюджетних коштів через завищення підрядними організаціями вартості ремонтних робіт, незаконного відчудження майна, нецільового використання бюджетних коштів в сумі 544,6 тис. грн.

Крім того, під час ревізії Державної спеціалізованої протифонтанної служби «Спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна частина» (СВАРЧ), працівниками контрольно-ревізійної служби області було встановлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених внаслідок порушень законодавства, на суму 756,9 тис. грн.

Вжитими заходами забезпечено усунення виявлених порушень в повному обсязі.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області