КРУ в Полтавській області перевірило фінансову дисципліну в Полтавській обласній державній хлібній інспекції.

Ревізори КРУ в Полтавській області під час проведення планової ревізії Полтавської обласної державної хлібної інспекції виявили порушень на загальну суму 105,1 тис.грн.

Ревізією було охоплено фінансово-господарську діяльність установи за ІІ півріччя 2009 року, 2010 рік та 1 квартал 2011 року.

Встановлені порушення стали можливими через недонарахування працівникам інспекції оплати за час їхнього перебування у відрядженні, невідшкодування вартості авіаквитка під час відрядження працівника установи за кордон, а також виплат премії без дозволу органу вищого рівня, зайвих нарахувань до державних фондів тощо.

Вжитими заходами забезпечено часткове усунення фінансових порушень на загальну суму 6,08 тис. гривень.

В зв’язку з виявленням порушень бюджетного законодавства прийнято розпорядження про зупинення Інспекції операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення в організації та веденні бухгалтерського обліку на 3-х посадових осіб інспекції складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП, керівництву направлено вимоги щодо усунення порушень з пропозицією притягнути до відповідальності винних осіб.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Полтавської області.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області