Ревізори КРУ в Полтавській області встановили недоотримання працівниками Велико-Багачанської ЦРЛ фінансових ресурсів в сумі більш як 100 тис. гривень

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Велико-Багачанської центральної районної лікарні в результаті якої встановлено фінансових порушень на суму 172,7 тис. грн з них: недоотримання фінансових ресурсів працівниками установи склали 113,8 тис. гривень.

Виявлені порушення стали можливими через не проведення індексації заробітної плати, не нарахування її безпосереднім керівникам практики лікарів-інтернів, що проходили навчання на базі лікарні в 2010 році, не нарахування та не виплати працівникам установи витрат на відрядження тощо.

Операцій, проведених з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат встановлено на загальну суму 58,8 тис. грн., а саме: завищення бюджетних асигнувань на придбання медикаментів які профінансовано внаслідок невірного розрахунку, списання на видатки коштів, що надійшли до установи на відшкодування вартості робіт по зубопротезуванню пільгової категорії громадян, які фактично не виконані, переплата заробітної плати через завищення посадових окладів,а також за фактично не відпрацьований час внутрішніми сумісниками, покриття витрат по комунальних послугах спожитих орендарями, списання з обліку запасів (бензин 0,33 тис. грн., продукти харчування – 0,21 тис. грн.), понад встановлені норми, завищення обсягу і вартості виконаних ремонтних робіт тощо.

В період ревізії всі порушення усунуті.

Відповідно до статей 10 і 15 закону України „ Про державну контрольно – ревізійну службу в Україні” від 26 січня 1993 року № 2939 – ХІІ, об’єкту контролю направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків та запропоновано розглянути питання про притягнення винних осіб до дисциплінарної та/або матеріальної відповідальності.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 9 посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність за статтею 164-2, ч.1 КУпАП.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Полтавської області, Велико - Багачанську районну державну адміністрацію, Головне управління охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Прес-служба КРУ

в Полтавській області