Ревізори провірили фінансову дисципліну у лікарів Семенівської ЦРЛ

Працівниками КРУ в Полтавській області проведено ревізію Семенівської центральної районної лікарні.

Ревізією було охоплено фінансово-господарську діяльність установи за вересень-грудень 2007, 2008-2010 роки та січень-квітень 2011 року.

Загальна сума виявлених порушень складає суму 98, 6 тис гривень.

Так, тільки недоотримання працівниками лікарні фінансових ресурсів по причині не вірно встановлених посадових окладів за 2008-2010 роки, не вірного нарахування підвищень до посадових окладів, не проведення індексації заробітної плати тощо склали 54,7 тис. гривень.

Операцій, проведених з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат встановлено на загальну суму 43,9тис. гривень, це -списання з обліку запасів (бензин 0,36 тис. грн., продукти харчування – 0,11 тис. грн.), понад встановлені норми, використання коштів загального фонду установи на видатки пов’язані з наданням платних послуг за 2008-2010 роки, переплата заробітної плати внаслідок надання надбавки за складність та напруженість в роботі в завищених розмірах в грудні 2009-2010 років тощо.

В період ревізії виявлені фінансові порушення усунені в сумі 26,7 тис. гривень.

Керівнику об’єкту контролю направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків та запропоновано розглянути питання про притягнення винних осіб до дисциплінарної та/або матеріальної відповідальності.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 5 посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність за статтею 164-2, ч.1 КУпАП.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Полтавської області, Семенівську районну державну адміністрацію, Головне управління охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Прес-служба КРУ

в Полтавській області