Ревізори Полтавщини і в спорті найкращі!

В цьому році вшосте стартувала обласна Спартакіада серед команд державних службовців Полтавської області.

Привітали учасників змагань заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко , перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віктор Пожечевський.

Парад команд очолила п’ятиразова чемпіонка світу та семиразова чемпіонка України, заслужений майстер спорту України, рекордсменка світу з гирьового спорту – Катерина Ваніна.

Такі заходи спрямовані не лише на залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організацію їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, але у значній мірі сприяють налагодженню ділових контактів, обміну досвідом між державними службовцями.

„Хто, як не державні службовці, повинні популяризувати здоровий спосіб життя.

В здоровому тілі – здоровий дух ”, – вітаючи учасників змагань, зауважив Валерій Пархоменко.

Традиційно у змаганнях беруть участь команди райдержадміністрацій області, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних управлінь в Полтавській області.

Достойно прийняла участь в змаганнях і команда нашого рідного контрольно-ревізійного управління під керівництвом капітана команди - Першого заступника начальника управління Дмитренка Володимира Миколайовича, виборовши в загальнокомандному заліку почесне перше місце!

За підсумками цієї Спартакіади буде сформована збірна команда області, яка представлятиме Полтавщину у фінальних всеукраїнських змаганнях у вересні 2011 року в м. Алушта!

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області