Державні аудитори Полтавщини під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного навчального закладу "Гадяцьке вище професійне аграрне училище" встановили порушення, що призвели до втрат, на суму 121,5 тисяч гривень

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби  в Полтавській області під час ревізії Державного навчального закладу "Гадяцьке вище професійне аграрне училище" виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 121,5 тис. грн.

Зокрема, встановлено випадки неперерахування училищем до обласного бюджету належних платежів, нарахування та виплати грошової компенсації на харчування учнів з порушенням вимог чинного законодавства, недоотримання власних надходжень до спеціального фонду навчального закладу.

За порушення у веденні бухгалтерського обліку 5 посадових осіб  училища притягнуто до адміністративної відповідальності, до установи застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області та Миргородську місцеву прокуратуру.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області