Про результати чергової ревізії

Працівниками контрольно-ревізійного відділу в м. Миргород та Миргородському районі КРУ в Полтавській області, проведено ревізію відділу культури і туризму Миргородської міської ради.

Проведеною ревізією виявлено фінансових порушень на загальну суму 159,9 тис. гривень.

Ревізорами було встановлено проведення фінансових операцій з порушенням чинного законодавства, що призвело до втрат на загальну суму 47,7 тис. грн., а саме: використання за період з 01.04.2009 по 01.04.2011 бюджетних коштів не у відповідності з КТКВ, затвердженим кошторисом, зайві виплати бюджетних коштів за період з 01.04.2009 по 01.04.2011 на оплату фактично не наданих послуг водопостачання по міському будинку культури та будівлі, в якому знаходиться бухгалтерія установи, оплата в грудні 2009 року за рахунок бюджетних коштів міжнародних телефонних розмов у приватних цілях, не пов’язаних з діяльністю установи тощо.

Інші встановлені порушення фінансової дисципліни склали понад 100 тис. грн.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 2 осіб відділу складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. І КУпАП.

Начальнику відділу культури направлено вимоги про усунення виявлених ревізією порушень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За результатами ревізії проінформовано голову Миргородської міської ради та Миргородську міжрайонну прокуратуру.

Прес-служба КРУ

в Полтавській області