В діяльності Дослідної станції лікарських рослин виявлено порушення фінансової дисципліни

Порушення на суму 116,5 тис. грн виявили фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Дослідної станції лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України, що розташована у Лубенському районі.
Зокрема, у науковій установі за рахунок коштів загального фонду покрили видатки спеціального фонду на оплату електроенергії, яка була використана на підсобне господарство, на загальну суму 72,6 тис. грн.
Окрім того, дослідна станція провела оплату послуг з обробітку ґрунту, які фактично не виконані, а також зайво списали дизельне пальне на загальну суму 29 тис. грн.
Також медичному закладу зайво відшкодовані бюджетні кошти в сумі 19,2 тис. грн за фактично не надані послуги по зубопротезуванню пільговій категорії громадян.
Встановлені порушення частково усунуто.
За порушення у веденні бухгалтерського обліку на сімох посадових осіб дослідної станції складено протоколи про адміністративне правопорушення.
Про результати ревізії поінформовано Головне управління Національної поліції у Полтавській області та Інститут агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу
Держаудитслужби в Полтавській області