Державні аудитори Полтавщині під час ревізії виконання міського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Карлівської міської ради виявили фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму понад 370 тис. грн

e-mail Друк PDF

Фінансові порушення, що призвели до втрат матеріальних та фінансових ресурсів, на суму майже 371 тис. грн. встановили фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізії виконання міського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Карлівської міської ради.

Перевірялася його діяльність за період з 01.01.2014 по 28.02.2017.

Так, внаслідок завищення потреби у бюджетних асигнуваннях, об’єкт контролю зайво виділив бюджетні кошти комунальному підприємству на благоустрій міста в сумі 87 тис. грн.

Окрім того, виконавчий комітет міської ради провів видатки на погашення кредиторської заборгованості минулих періодів за невідповідними кодами тимчасової класифікації видатків на суму 69,7 тис. грн.

В результаті не перерахування комунальними підприємствами коштів за оренду комунального майна міський бюджет недоотримав 46,3 тис. грн.

Також, через недотримання орендарем та забудовником умов договорів, в частині терміну сплати, міський бюджет недоотримав від оренди земельної ділянки та від забудовників коштів на створення та розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури міста Карлівка майже 34 тис. грн.

Крім того, підрядні організації безпідставно завищили вартість та обсяги виконаних ремонтно-будівельних робіт, через що об’єкт контролю зайво сплатив їм понад 130 тис. грн.

Ще до завершення ревізії завдяки діям працівників Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області встановлені порушення було частково усунуто.

За недотримання фінансової дисципліни на одну посадову особу міської ради складено протокол про адміністративне правопорушення, а Карлівській міській раді зупинено операції з бюджетними коштами на рахунку.

Про виявлені порушення поінформовано правоохоронні органи.

 

Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області