Державні аудитори Полтавщині під час ревізії виконання міського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Карлівської міської ради виявили фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму понад 370 тис. грн

Фінансові порушення, що призвели до втрат матеріальних та фінансових ресурсів, на суму майже 371 тис. грн. встановили фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізії виконання міського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Карлівської міської ради.

Перевірялася його діяльність за період з 01.01.2014 по 28.02.2017.

Так, внаслідок завищення потреби у бюджетних асигнуваннях, об’єкт контролю зайво виділив бюджетні кошти комунальному підприємству на благоустрій міста в сумі 87 тис. грн.

Окрім того, виконавчий комітет міської ради провів видатки на погашення кредиторської заборгованості минулих періодів за невідповідними кодами тимчасової класифікації видатків на суму 69,7 тис. грн.

В результаті не перерахування комунальними підприємствами коштів за оренду комунального майна міський бюджет недоотримав 46,3 тис. грн.

Також, через недотримання орендарем та забудовником умов договорів, в частині терміну сплати, міський бюджет недоотримав від оренди земельної ділянки та від забудовників коштів на створення та розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури міста Карлівка майже 34 тис. грн.

Крім того, підрядні організації безпідставно завищили вартість та обсяги виконаних ремонтно-будівельних робіт, через що об’єкт контролю зайво сплатив їм понад 130 тис. грн.

Ще до завершення ревізії завдяки діям працівників Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області встановлені порушення було частково усунуто.

За недотримання фінансової дисципліни на одну посадову особу міської ради складено протокол про адміністративне правопорушення, а Карлівській міській раді зупинено операції з бюджетними коштами на рахунку.

Про виявлені порушення поінформовано правоохоронні органи.

 

Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області