Про результати ревізії Комунального підприємства «Спецкомбінат ритуальних послуг» м. Кременчук

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведена планова виїзна ревізія фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Спецкомбінат ритуальних послуг» м. Кременчука за період з 01.01.2008 по 01.03.2011 року.

За результатами проведеної ревізії встановлено фінансових порушень на загальну суму 141,2 тис. грн.

Зокрема, під час ревізії встановлені фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів в сумі майже 30 тис.грн., з них: зайво нараховано і сплачено страхові внески до державних цільових фондів; зайво сплачені кошти в сумі 20,0 тис.грн в результаті завищення вартості виконаних робіт.; відчуження майна без погодження з вищестоящою організацією, проведення завищених витрат по оплаті праці, понаднормове списання по обліку пального тощо.

Встановлено також допущення порушень при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам установи, а саме: недоотримання фінансових ресурсів фізичними особами склало 1,6 тис. грн.

В результаті недотримання підконтрольним об’єктом вимог чинного законодавства при проведенні процедури закупівлі у фізичної особи автомобіля Mercedes-Benz, ревізорами встановлено фінансові порушення на суму 109,9 тис. грн.

За результатами ревізії на одну посадову особу складено протокол про адмінправопорушення.

Про результати проінформовано правоохоронні органи, та виконавчі органи місцевого самоврядування.

Прес-служба КРУ

в Полтавській області