За перше півріччя 2011 року КРУ в Полтавській області відшкодувало фінансові втрати майже на 41 млн грн

Контрольно-ревізійне управління в Полтавській області за перше півріччя 2011 року забезпечило відшкодування втрат державних ресурсів на суму 40,8 млн грн., з них державних ресурсів 22,0 млн грн та комунальних – 13,5 млн грн.

Так, сума фінансових ресурсів, яка в результаті контрольних дій надійшла до бюджетів, бюджетних установ і організацій складає 11,6 млн грн., в тому числі до бюджетів всіх рівнів - 2,3 млн грн.

Вжитими заходами відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 29,2 млн грн, з них за порушеннями, що виявлені у попередніх звітних роках – 16,2 млн грн.

Зокрема, в результаті максимального застосування всіх заходів впливу, відповідно до судових рішень повернуто у власність НАК „Надра України” свердловини нафтогазових родовищ на суму 12 млн грн., які попередньо були відчужені на користь приватних комерційних структур у 2009 році.

За результатами ревізії Державної спеціалізованої протифонтанної служби «Спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна частина», підпорядкованої Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та в справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, забезпечено в повному обсязі відшкодування незаконних витрат на суму 481 тис. грн., які виявлені в результаті покриття витрат, пов”язаних з наданням платних послуг за рахунок коштів загального фонду бюджету.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області