У Полтаві державні аудитори восьми областей обговорили шляхи удосконалення проведення державних фінансових аудитів в аграрній галузі

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області 28 вересня відбувся семінар-нарада під час якого аудитори восьми областей: Харківської, Дніпропетровської, Житомирської Черкаської, Чернігівської, Луганської, Сумської і Кіровоградської обговорювали питання організації та проведення державних фінансових аудитів виконання бюджетних програм Міністерством аграрної політики та продовольства України, а також Державним агентством рибного господарства України.
Відкрила захід начальник Управління Ірина Салогуб, яка подякувала керівництву Держаудитслужби за вибір Полтави місцем проведення семінару-наради та наголосила на необхідності, своєчасності і важливості проведення таких робочих зустрічей. Підкреслила, що 2016 рік був роком реформування і змін, а 2017 рік, керівництвом Держаудитслужби, визнаний роком навчання. Зазначила, що спілкування в такому форматі дасть змогу колегам обмінятися досвідом роботи та сприятиме підвищенню їх професійного рівня.
В роботі семінару-наради взяли участь представники центрального апарату Держаудитслужби, а саме: заступник директора департаменту – начальник відділу інспектування в аграрній галузі, екології та природокористування Департаменту контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Сергій Панарін та головний державний аудитор відділу державного фінансового аудиту в галузі сільського господарства Департаменту контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Дмитро Озімчук.
З метою підвищення рівня знань у організації та проведенні державних фінансових аудитів в аграрній галузі та екології учасники заходу проаналізували попередні загальні результати участі у зазначених державних фінансових аудитах, питання щодо документування результатів аудитів, а також проблемні питання, які постають під час проведення таких контрольних заходів.
Те, що сьогодні Держаудитслужба змінює вектор здійснення фінансового контролю і спрямовує роботу, насамперед, не на виявлення і, за можливості, усунення фінансових порушень, а на попередження виникнення умов для їх вчинення, відзначає особливу важливість організації та проведення таких робочих зустрічей.
Під час спільної роботи аудитори напрацювали шляхи вирішення проблемних питань при здійсненні державних фінансових аудитів в агропромисловому комплексі та визначили пріоритетні напрями роботи на майбутнє.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу
Держаудитслужби в Полтавській області