В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області навчались працювати у Facebook

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, 25 вересня, в рамках проведення занять економічного (професійного) навчання державних службовців, пройшов тренінг щодо роботи з особистою сторінкою у Facebook.

Навчання провели представники Yoda Consult. Лектори зазначили, що активне використання цієї соціальної мережі дасть можливість здійснювати моніторинг громадської думки, знайомитися з цікавими лідерами різних думок, плекати образ відкритого держслужбовця, оперативно обмінюватися корисною інформацією з колегами і друзями.

„Наразі Держаудитслужба займає друге місце в рейтингу відкритості урядових структур, підготовленому незалежними громадськими організаціями, - відкриваючи захід зазначила начальник Управління Ірина Салогуб. - Враховуючи те, що сьогодні суспільство вимагає більшої прозорості в роботі державних установ, і держслужбовців зокрема, щоб задовольняти цей запит громадськості на високому рівні, нам необхідно навчатися бути відкритими до людей”.

Під час жвавого обговорення презентованої теми працівники Управління виявили неабияку зацікавленість запропонованою формою медіакомунікації та бажання на практиці долучитися до її реалізації.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області