Аудитори Полтавщини у Глобинській міській раді виявили порушення

Працівники Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області провели ревізію фінансового-господарської діяльності виконавчого комітету Глобинської міської ради. За результатами ревізії встановлено порушень, що призвели до втрат, на суму понад 760 тис. грн.

Як з’ясувати аудитори, при реконструкції каналізаційних очисних споруд, реконструкції частини Свято-Михайлівського скверу та виконанні капітальних ремонтів артезіанських свердловин, підрядні організації завищили обсяги та вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт, внаслідок чого міська рада провела зайві виплати бюджетних коштів, на суму понад 656 тис. грн.

Серед інших виявлених порушень: використання бюджетних коштів не у відповідності до затвердженого кошторису, завищення бюджетних асигнувань, зайве нарахування та виплата премій працівникам міської ради тощо.

Ще до завершення ревізії завдяки діям працівників Управління було усунуто порушень на суму 110 тис. грн.

За недотримання законодавства 9-х посадових осіб об’єкту контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, а міській раді зупинено операції з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

 

Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області