КРУ в Полтавській області перевірено стан фінансової дисципліни Пирятинської міської ради

КРУ в Полтавській області проведена планова виїзна ревізія виконання бюджету Пирятинською міською радою за період з 01.09.2008 по 30.04.2011  року

За результатами проведеної ревізії встановлено порушень на загальну суму 379,4 тис гривень.

Зокрема, недоотримання коштів бюджетами різних рівнів встановлено на загальну суму 21,5 тис грн, а саме: загальним фондом міського бюджету недоотримано коштів від оренди комунального майна, внаслідок не перерахування орендодавцем до міського бюджету частини орендної плати, на загальну суму 10,7 тис грн; спеціальним фондом бюджету недоотримання коштів в сумі 5,0 тис грн внаслідок не виконання умов договору (термін дії, якого закінчився) про сплату залучених коштів інвесторів на розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста;  державним бюджетом недоотримано кошти в сумі 5,9 тис грн в результаті зарахування до міського бюджету надходження адміністративних штрафів, які повинні зараховуватись до Державного бюджету.

Недоотримання коштів фізичними особами виявлено на загальну суму  34,5 тис грн, а саме недонарахування індексації заробітної плати працівникам, в результаті неправильного визначення базового місяця для нарахування вказаної виплати. Переплати коштів індексації склала  в сумі 2,97 тис грн, переплати внесків до державних цільових фондів в сумі 1,08 тис гривень.

Крім того, протягом 2009 - 2010 років, працівниками недоотримано матеріальних допомог на загальну суму 3,9 тис грн та відпускних на загальну суму 1,2 тис грн, внаслідок не включення до розрахунку середньої заробітної плати  сум індексації.

Ревізією витрат на капітальне будівництво та проведення капітальних і поточних ремонтів встановлено завищення обсягів та вартості виконаних ремонтно будівельних робіт на загальну суму 27,4 тис гривень.

Під час ревізії встановлено факти проведення Пирятинською міською радою  закупівлі кам’яного вугілля на загальну суму 285,8 тис грн без проведення процедур закупівель.

Інших порушень фінансової дисципліни встановлено в загальній сумі 1,1 тис грн, а саме лишки матеріальних цінностей.

У відповідності до ст. 118 Бюджетного кодексу України за вчинене бюджетне правопорушення контрольно-ревізійним управлінням у Полтавській області до Пирятинської міської ради застосована фінансова санкція у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках, відкритих в органах Державного казначейства.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області