Основні заходи Полтавської обласної ради на 09.09.2019 р. ‒ 13.09.2019 р.

 

10.09.2019, м. Зіньків, м. Гадяч (за окремим планом) – виїзнезасідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області», звіт директора Кротівського психоневрологічного будинку-інтернату
Данілкова П.В. та продовження терміну дії контракту терміном на 1 рік.

2. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 19 жовтня 2018 року № 943 «Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний центр профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом шляхом перетворення в комунальне підприємство «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради».

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію комунального підприємства «Лубенський обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради» шляхом приєднання до комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради».

4. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію Дитячого ревматологічного санаторію «Ліщинівка», Кременчуцького обласного дитячого психоневрологічного санаторію «Славутич» та Лубенського дитячого протитуберкульозного обласного санаторію шляхом приєднання до Комунального Підприємства «Полтавський обласний санаторій для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Полтавської обласної ради».

5. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний Центр здоров’я шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради».

6. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки, зі змінами».

7. Про інформацію щодо виконання заходів обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки за І півріччя 2019 року.

8. Про депутатське звернення депутата обласної ради Ханка А.М. щодо проєкту Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції.

9. Про збереження робочих місць лікарів-стоматологів у медичних закладах області.

10. Різне.

10.09.2019, 10.00, к. 333 – засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про збільшення статутного капіталу ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО».

2. Про визнання рішення пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 988 «Про припинення в результаті реорганізації ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «МИРГОРОДВОДОКАНАЛ» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» таким, що втратило чинність.

3. Про передачу цілісного майнового комплексу ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «МИРГОРОДВОДОКАНАЛ».

4. Про інформацію директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації.

5. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничої будівлі (насосної) за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 26/14.

6. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничого будинку (котельні) за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 32-К.

7. Про розгляд питання, піднятого Бубликом Ю.В. щодо діяльності
ПОКП «Аеропорт-Полтава».

8. Різне.

10.09.2019, 11.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про припинення права користування частиною мисливських угідь ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛУБЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО».

2. Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «УДАЙ» у користування мисливських угідь на території Лубенського району Полтавської області.

3. Про надання ПОЛТАВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРКАСІВСЬКЕ» у користування мисливських угідь на території Новоселівської та Рунівщинської сільських рад Полтавського району Полтавської області.

4. Про додаткове надання у користування мисливських угідь ПОЛТАВСЬКОМУ ГОСПРОЗРАХУНКОВОМУ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УТМР.

5. Про надання у користування мисливських угідь МИРГОРОДСЬКІЙ РАЙОННІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО «ПОПІВСЬКЕ».

6. Про надання ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПОЛТАВСЬКЕ РАЙОННЕ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО «ВЕПР» у користування мисливських угідь на території Полтавського, Диканського та Котелевського районів Полтавської області».

7. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році.

8. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

9. Про питання раціонального використання лісів і лісових насаджень Полтавської області.

10. Різне.

10.09.2019, 15.00, к. 422 – засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про погодження кандидатур для нагородження почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України».

2. Про звернення Головного управління Національної поліції в Полтавській області від 13.06.2019 року № 2402/115/01/12-2019, від 22.08.2019
№ 3287/115/03/12-2019 щодо розгляду на черговій сесії обласної ради питання стосовно визначення кандидатур двох представників від обласної ради до нового складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про Звернення до міських, селищних, сільських рад Полтавської області щодо припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території населених пунктів області».

4. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки».

5. Про виконання заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки, у т.ч. фінансування установ пенітенціарної служби області.

6. Про виділення коштів Управлінню патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції.

7. Про виділення коштів військовій частині А3114.

8. Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

9. Різне.

12.09.2019, 10.00, к. 422 –засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про укладення контрактів з керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір.

2. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

3. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 ‒ 2020 роки, зі змінами.

4. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році.

5. Про внесення змін до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 ‒ 2020 роки.

6. Про визнання рішення пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 988 «Про припинення в результаті реорганізації ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «МИРГОРОДВОДОКАНАЛ» шляхом приєднання до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» таким, що втратило чинність.

7. Про передачу цілісного майнового комплексу ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «МИРГОРОДВОДОКАНАЛ».

8. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

9. Про збільшення статутного капіталу ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО».

10. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

11. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничої будівлі (насосної) за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 26/14.

12. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні приміщення № 54 в громадському будинку літ. А-2 за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 24.

13. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничого будинку (котельні) за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 32-К.

14. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлової будівлі учбового корпусу № 2 за адресою: м. Лубни, вул. Інститутська, 62.

15. Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні будівлі аптеки № 106 за адресою: Глобинський р-н., смт Градизьк, вул. Київська, 57/8.

16. Про зміну найменування Позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

17. Про припинення комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Полтавської обласної ради.

18. Про внесення змін до рішення обласної ради від 19 жовтня 2018 року № 943 «Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний центр профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом шляхом перетворення в комунальне підприємство «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради».

19. Про реорганізацію комунального підприємства «Лубенський обласний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради» шляхом приєднання до комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер Полтавської обласної ради».

20. Про реорганізацію Дитячого ревматологічного санаторію «Ліщинівка», Кременчуцького обласного дитячого психоневрологічного санаторію «Славутич» та Лубенського дитячого протитуберкульозного обласного санаторію шляхом приєднання до Комунального Підприємства «Полтавський обласний санаторій для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Полтавської обласної ради».

21. Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний Центр здоров’я шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради».

22. Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області.

Розгляд листів і звернень

1. Про звіт про виконання обласного бюджету за І півріччя 2019 року.

2. Про звіти керівників об’єктів спільної власності, які залишились в управлінні обласної ради, по виконанню показників ефективності використання спільного майна і прибутку та майнового стану підприємств за 2018 рік.

3. Про результати засідання конкурсної комісії на право надання в оренду майна спільної власності територіальних громад області та надання рекомендацій, щодо укладення договорів оренди :

3.1.частини приміщення фойє першого поверху в адміністративному будинку загальною площею 11,7 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 49 з ФОП Лисянська О.В.

3.2. приміщення (буфету), що знаходиться на балансі Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці площею 35,76 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Сільськогосподарська, 21 з ФОП Кикоть Л.М.

3.3. приміщень, що знаходяться на балансі Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації загальною площею 55,21 кв. м., за адресою:               м. Полтава, вул. Міщенка, 2 з ФОП Курсабаєва Я.М.

3.4. частини приміщення, що знаходиться на балансі КП «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф.Мальцева Полтавської обласної ради» площею 41,9 кв. м., за адресою: м. Полтава, вул. Медична, 1 з ТОВ «ОКТАН ТЕРМО».

4. Про передачу в безоплатне користування майна спільної власності територіальних громад області та надання рекомендацій, щодо укладення договорів позички:

4.1. адміністративних приміщень, що знаходяться на балансі                             ПОКП «Полтавафарм» за адресою: Полтавський район, с. Розсошенці,                     вул. Горбанівська, 2 з Полтавською обласною бібліотекою для дітей                   ім. Панаса Мирного.

4.2. адміністративних приміщень, що знаходяться на балансі управління майном за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 115 з Громадською спілкою «Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО».

4.3. адміністративних приміщень, що знаходяться на балансі управління майном за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 115 з Полтавською обласною організацією національної спілки журналістів України.

4.4. адміністративних приміщень, що знаходяться на балансі управління майном за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 49 з Комунальним закладом «Полтавський симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради.

4.5. адміністративних приміщень, що знаходяться на балансі Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру за адресою:                           с. Супрунівка, вул. Київське шосе, 1-В з Комунальним підприємством «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради».

4.6. адміністративного приміщення, що знаходиться на балансі управління майном за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 16 з Полтавським обласним відділенням товариства зв’язків з українцями за межами України.

5. Про лист управління майном обласної ради щодо передачі в безоплатне користування автомобіля управлінню з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

6. Про звернення депутата обласної ради Савченка В.В. щодо сприяння у виділенні коштів на проведення ремонтних робіт Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука.

7. Про звернення Полтавської обласної державної адміністрації щодо розгляду постійною комісією листів державних установ та військових частин стосовно виділення коштів на реалізацію заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

8. Про листи Полтавської обласної державної адміністрації щодо питання погодження витрат на придбання службових автомобілів.

9. Про розгляд питання, піднятого Бубликом Ю.В. щодо діяльності
ПОКП «Аеропорт-Полтава».

10. РІЗНЕ.

13.09.2019, 10.00, Полтавський академічний обласний театр ляльок
(вул. Пушкіна, 32 м. Полтава)
– засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про проєкт рішення обласної ради «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області».

2. Про проєкт рішення обласної ради «Про зміну найменування позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

3. Про проєкт рішення обласної ради «Про припинення комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Полтавської обласної ради».

4. Про попередній розгляд проєкту рішення обласної ради «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Полтавської міської ради щодо визначення місця встановлення пам’ятника С. Петлюрі».

5. Про лист Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації щодо погодження придбання комунальною установою «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавської обласної ради 2 (двох) легкових автомобілів.

6. Про хід реалізації Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки та лист Полтавського обласного військового комісаріату стосовно заходів покращення національно-патріотичного виховання.

7. Про лист в. о. регіонального представника Крайової Пластової старшини у Полтавській області.

8. Різне.

12.09.2019, 14.00, к. 407 – засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про організацію роботи щодо безперешкодної діяльності засобів масової інформації, подальшого утвердження свободи слова в Україні.

2. Про проведення інформаційних кампаній соціального спрямування на території області.

3. Про заходи щодо сприяння розвитку громадянського суспільства та комунікації органів влади з громадськістю.

4. Про заходи щодо підвищення інституційної спроможності громадських об’єднань області.

5. Різне.