Відбулася сесія районної ради

11 вересня голова Лубенської районної ради Олександр Темченко провів пленарне засідання 35 сесії районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Іван Дзус, заступники голови райдержадміністрації, представники громадського формування з охорони громадського порядку «Перша Лубенська сотня самооборони «СПАС», правоохоронних органів, засобів масової інформації.

Депутати внесли зміни до довготермінової комплексної Програми мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки, розширивши перелік заходів програми, з чим присутніх ознайомив завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Микола Чудак. Крім того, він відповів на запитання присутніх щодо плану виконання чергової хвилі мобілізації, зауваживши, що в Лубенському районі мобілізовано 146 чоловік. Йшла мова і про подальшу підтримку лубенців - учасників АТО.

Підтримано виділення коштів на співфінансування інвестиційних проектів регіонального розвитку. Для співфінансування проекту «Придбання шкільного автобуса для Засульської гімназії з районного бюджету у 2016 році буде виділено кошти в розмірі 110,00 тис. грн, для проекту «Придбання санітарних автомобілів для Жданівської, Засульської та Вищебулатецької АЗПМС Лубенського району» - кошти в розмірі 148,779, але за умови перемоги у конкурсі інвестиційних проектів регіонального розвитку.

Внесено змін до показників районного бюджету на 2015рік: рішеннями сільських рад району до районного бюджету збільшується обсяг бюджету на 878,9 тис. грн, кошти будуть направлені головним розпорядникам за цільовим призначенням: на виконання Довготермінової комплексної програми мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки; відділу освіти райдержадміністрації; відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Одноголосно рішенням сесії призначено головним лікарем Лубенського районного центру первинної мдико-санітарної допомоги Гармаш Н.В.

Внесено зміни до Статуту Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, у зв’язку з ліквідацією відділу охорони здоров’я.

Реорганізовано Лубенський районний науково-методичний центру у районний методичний центр, призначено директором Лубенського районного науково-методичного центру Шевченко Л.М.

Також рішенням сесії надано дозвіл на списання майна Ісківської, Жданівської, Новаківської ЗШ І-ІІІ ступенів: коректорів газу; надано дозвіл на списання майна Новаківської ЗШІ-ІІІ ступенів: паркан Новаківської ЗШ І-ІІІ ст..; погоджено звільнення директора Шершнівської ЗШ І-ІІ ступенів, у зв’язку з переведенням на іншу посаду; погоджено призначення директора Шершнівської ЗШ І-ІІ ступенів; погоджено звільнення директора Ромоданівської ЗШ І-ІІ ступенів, у зв’зку з переведенням на іншу посаду та ліквідацією Ромоданівської ЗШІ-ІІ ступенів; надано дозвіл на встановлення меморіальних дощок, з метою вшанування та увічнення пам’яті жителів району, які героїчно віддали своє життя за свободу та незалежність України в ході проведення АТО; затверджено технічну документацію земельних ділянок; затверджено розпорядження голови районної ради.