Шевченківський парк на Лубенщині

У селі Ісківці Лубенського району закладено парк ім. Тараса Шевченка. У посадці дерев взяли участь голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, які докладають максимум зусиль аби Лубенський край буяв новими зеленими насадженнями.

До благородної справи в Ісківцях долучились також фахівці з лісотехнічного коледжу, працівники ДП «Лубенський держлісгосп», учні Ісківської ЗОШ, мешканці села, працівники районної ради, відділів і служб райдержадміністрації, представники творчої інтелігенції краю.

Перед початком робіт керівники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко розповіли про значення майбутнього парку в історії Лубенщини та побажали усім трудівникам наполегливої праці та гарного настрою.

На 1,7 – гектарній площі було висаджено більше 200 дерев та кущів різних порід: дуб червонолистий, береза звичайна, клен гостролистий, каштан, липа серцелиста, горобина звичайна, а також вишня, бузок звичайний, калина, верба, клен шаровидний, ялина колюча, ялівець козацький. На окрамех деревах встановлено таблички з іменами письменників та літераторів, членів літоб’єднання ім. О.Донченка.