Скоригували бюджет, Регламент, низку програм

26 лютого під головуванням Григорія Угляниці відбулося пленарне засідання чергової 5 сесії Лубенської районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутати обласної ради Владислав Мостовенко та Василь Стасовський, заступники голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять лубенця Олександра Авраменка, який загинув 25 лютого у зоні проведення АТО.

У ході роботи депутати затвердили Комплексну програму здійснення компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян у Лубенському районі на 2016 рік, внесли зміни до Регламенту районної ради сьомого скликання стосовно запровадження відкритого поіменного та здійснення таємного голосування.

З ряду фінансових питань присутніх поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко. Відтак, затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік: районний бюджет за доходами виконано у сумі 157836,0 тис. грн, понад план отримано 5795,9 тис. грн. Внесено зміни до показників районного бюджету на 2016 рік.

Погоджено передачу в 2016 році бюджетних трансфертів Лубенській міській раді на надання послуг із соціальної реабілітації дітей-інвалідів, які проживають на території району: з районного бюджету до бюджету міста пропонується передати міжбюджетні трансферти у сумі 76313 грн.

Заслухано виконання програми «Молодь Лубенщини» на 2012-2015 роки, виконання комплексної Програми по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Лубенському районі на 2013-2015 роки.

Підтримано комплексну Програму по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Лубенському районі на 2016-2019 роки, яку представила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Стромко.

Крім того, сесією внесено зміни до Комплексної програми розвитку архівної справи в Лубенському районі на 2016 рік; до переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності, вирішено ряд земельних питань.

Також, депутатами було прийнято рішення направити звернення народному депутату Костянтину Іщейкіну щодо вирішення питання передачі повноважень з визначення перевізників на приміських маршрутах на рівень району – це дасть змогу зменшити соціальну напругу серед пільгових категорій населення, а також забезпечить дієвий контроль за цільовим та ефективним використанням коштів.