Вирішували проблеми громадою

7 грудня до мешканців Тишківської сільської ради, що на Лубенщині, завітали голова районної ради Григорій Угляниця, в.о. голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, начальник відділу агропромислового розвитку Сергій Бойко, народний депутат України Ігор Мосійчук, депутати обласної ради Руслан Ляшко та Владислав Мостовенко.

Селяни разом з сільським головою Василем Шапаренком зібралися аби обговорити актуальні для громади питання, а також залучитися підтримкою як керівників району, так і народних обранців. Тишківська громада стурбована низькими закупівельними цінами на молоко. Викликає занепокоєння і стан доріг на території сільської ради, особливо дорога у напрямку сусіднього села Вовчик, якою підвозяться діти з Тишків, Крутого Берега до Вовчицького ліцею. Незадоволені люди і вартістю проїзду з села до районного центру, на їх думку, ціна квитка завищена. Крім того, селяни хочуть аби приміський маршрут Лубни-Луки було продовжено до села Тишки, це дало б можливість людям вчасно потрапляти з роботи до населеного пункту, особливо у вечірній час. Потребує вирішення і питання медичного обслуговування, а саме: приміщення у якому знаходиться ФАП – аварійне, тому ФАП потребує якнайшвидше нового приміщення.

Тож спільно з нардепом Ігорем Мосійчуком, обласними депутатами Русланом Ляшком та Владиславом Мостовенком керівники району намагалися вирішити наболілі питання мешканців сіл Тишки та Крутий Берег.

Йшла мова про створення кооперативу на території села, це дасть можливість молокоздавачам підвищити рівень якості молока, що наразі вплине і на збільшення його ціни.

Що ж до ремонту доріг, то селяни заручилися підтримкою депутатів обласної ради Руслана Ляшка та Владислава Мостовенка, які піднімуть на обласному рівні питання виділення коштів на ремонт доріг.

Має вирішитись і питання розміщення ФАПУ у іншому приміщенні. Підходяще приміщення знаходиться у власності агрофірми, яка збанкрутувала. Тому слід вирішити питання з ліквідатором і передати приміщення громаді.

Буде вивчено ближчим часом і питання вартості проїзду.