Малюки отримали новий ігровий майданчик

e-mail Друк PDF

15 травня, у Міжнародний день сім’ї, у селі Терни Лубенського району було відкрито дитячий майданчик. Розділити радість дітей, батьків і всіх мешканців села прибули голова районної ради Григорій Угляниця та депутат обласної ради Владислав Мостовенко, а зустрічала гостей Михнівський сільський голова Марія Король, яка розповіла як за підтримки виконавчого комітету, злагодженої роботи депутатів, підтримки ініціативних батьків вдалося задумане. У планах активних односельців будівництво майданчика відпочинку, тепер уже для дорослих.

Григорій Угляняця наголосив, що відкриття дитячого майданчика є доказом того, що очільник громади на своєму місці, тому в школі, дитячому садочку, клубі помітні позитивні зрушення.

Владислав Мостовенко привітав малечу та її батьків, вручивши винуватцям свята іграшки.

Чекала на гостей і невелика концертна програма, подарована учасниками художньої самодіяльності: ансамблем «Мрія», керівник Тетяна Матяш, квартетом «Сузір’я». Потому усіх гостей заходу пригощали смачним кулішем. Дітлахи ж випробували усі гойдалки на міцність, екзамен

складено на відмінно.

 

Крім того, голова районної ради поспілкувався з завідуючим Будинку культури Володимиром Матяшем, відвідав сільську бібліотеку, був вражений тематичними куточками, присвяченими героям АТО, символіці України, Полтавщини, Лубенщини.