Шукали шляхи вирішення актуальних проблем

11 липня у Лубенській районній раді відбулася нарада з сільськими головами та депутатами районної ради. Участь у зібранні взяли перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради Руслан Богдан, Ігор Горжій, Лариса Сухопар, Олександр Сиченко, народний депутат України Іван Крулько, голова районної ради Григорій Угляниця, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, громадськість.

Основним питанням порядку денного стала екологічна ситуація в районі. Внаслідок сильної зливи в ніч з 22 на 23 червня частина населених пунктів, зокрема села Ждани та Окіп, були підтоплені, забруднилася і стала непридатною для споживання вода в колодязях. Критична ситуація склалася і на річці Сула, де унаслідок забруднення гине риба. Тож на нараді йшла мова про заходи, які слід вживати аби зняти соціальну напругу, не допустити сплеску інфекційних отруєнь. На сьогодні купатися у річці заборонено, визначено технологічні заходи очищення води у колодязях.

Йшла мова також про збереження поштового відділення в с. Покровське Лубенського району, яке обслуговує 219 жителів двох сіл. Депутати районної ради, обласної ради звернулися до Народного депутата України Івана Крулька з письмовим зверненням посприяти у позитивному вирішенні вищезгаданого питання.

Під кінець зустрічі депутат обласної ради Руслан Богдан вручив подяки Полтавської обласної ради за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад Лубенського району сільським головам Духівської, Новаківської, Снітинської, Тарандинцівської, Остапівської, Окіпської, Жданівської, Вищебулатецької, Засульської, Литвяківської, Михнівської, Оріхівської, Мацківської, Мгарської сільських рад.