У Нижньому Булатці відкрито дошкільний навчальний заклад

На Лубенщині, у селі Нижній Булатець, у приміщенні Нижчебулатецької ЗОШ І-ІІ ступенів, було відкрито філіал Вищебулатецького дошкільного навчального закладу «Вербиченька». Відкриття відбулося за участю голови Полтавської обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Олександра Удовіченка, голови Лубенської районної державної адміністрації Віктора Алєксєєнка, голови Лубенської районної ради Олексія Дядечка, першого заступника голови Лубенської районної державної адміністрації Вікторії Мартиневської.

Керівники району, будівельники, активісти села – усі, хто доклав максимальних зусиль аби навчальний заклад було введено в дію, а малюкам Нижнього Булатцю де навчатись і готуватись до школи, були нагороджені Почесними Грамотами ОДА.

Грамоту обласної державної адміністрації отримав і сільський голова Вищебулатецької сільської ради Сергій Остапко, який висловив вдячність районному керівництву, батькам, мешканцям села за допомогу і підтримку у відкритті ДНЗ.

Щиро дякували усім присутнім за здійснення мрії, можливість гарно проводи час, навчатись повчальному і корисному малюки- дошкільнята.