Самоврядування Машівщини в дії

У Машівському районі вже давно стало доброю традицією вітати з професійним святом тих, чиєю справою є захист Вітчизни. Тож 6 грудня у День Збройних Сил України керівники району привітали військовослужбовців частини А-0312 , яка дислокується у Селещині -1. На свято завітали голова районної ради Олександр Бондаренко, заступник голови райдержадміністрації , депутат районної ради Микола Капшук та Селещинський сільський голова Олександр Кербут, які і привітали військових та ветеранів із 22-ю річницею українського війська. Голова районної ради Олександр Бондаренко, наголосивши на важливості армії в житті держави та побажавши всіляких гараздів, нагородив Почесними грамотами районної ради заступника начальника частини з виховної роботи, полковника Олега Литвиненка та працівника Збройних Сил України, начальника служби Лесю Загуту. Почесними грамотами державної адміністрації з нагоди свята підполковнику, заступнику начальника бази військової частини Олександру Руденку та молодшому сержанту Віталію Тирлицькому вручив депутат Машівської районної ради, заступник голови райдержадміністрації Микола Капшук.

Чимало відзнак цього дня отримали військовослужбовці та працівники і за відмінну службу і роботу. Кількох солдатів строкової служби підвищено у званні.

Щиро привітав присутніх зі святом і очільник Селещинської громади Олександр Кербут.

Завершилися урочистості святковим концертом.

18.12.2013 р. в селищі Машівка відбулася 24  сесія 6 скликання районної ради.

Яку проводив голова Машівської районної ради Олександр Бондаренко.

На  розгляд сесії були  винесені  рішення з наступних  питань:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.

2. Про затвердження плану роботи районної ради на 2014 рік.

3. Про затвердження розпоряджень районної ради.

4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року.

5. Про  порядок фінансування видатків районного бюджету в 2014 році до його затвердження сесією районної ради.

6. Про затвердження структури чисельності, штатного розпису Машівської районної ради та преміювання, надання матеріальних допомог голові районної ради та його заступнику.

7. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Машівського району на 2014 рік.

8. Про затвердження переліку закладів культури базової мережі в Машівському районі.

9. Про надання дозволу Машівській ЦРЛ на списання та зняття з балансу медичного та господарського обладнання.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки змельноїділянки, наданої в оренду гр.-ну Шатилу О.М. для індивідуального садівництва на території ряськівської сільської ради Машівського району Полтаської області.

На сесії були присутні, голова райдержадміністрації, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, відповідальні за підготовку матеріалів сесії, селищний, сільські голови, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.

По всіх питаннях , що вносилися на розгляд сесії прийняті відповідні рішення.

На завершення засідання голова районної ради О.М.Бондаренко привітав депутатів із Новорічними святами та подякував за плідну співпрацю, розуміння та підтримку .

 

***********

У міліціонерів служба нелегка , але надзвичайно потрібна – бути поряд із людьми та завжди приходити їм на допомогу. Таке ж завдання ставлять перед собою і представники органів місцевого самоврядування , адже це влада , яка є найближчою до людей. Тому не дивно , що очільники територіальних громад першими привітали Машівських правоохоронців, які 20 грудня 2013 року святкували професійне свято.

В урочистостях взяли участь голова Машівської райдержадміністрації ,депутат районної ради Олександр Прокопенко та голова Машівської районної ради Олександр Бондаренко. Керівники району висловили подяку особовому складу райвідділу внутрішніх справ за плідну роботу та успішну співпрацю, вручили низку нагород. До привітань приєдналися селищний та сільські голови Машівки , Селещини, Сахнівщини, Андріївки, Михайлівки, Нового Тагамлика , які подякували за самовіддану роботу дільничним інспекторів міліції та вручили їм грамоти та цінні подарунки.

Зі словами подяки від імені ветеранів внутрішніх справ звернувся голова ради ветеранів, Базилівщинський сільський голова Анатолій Дегтяр. А ще в цей день Рада товаровиробників району надала міліціонерам фінансову підтримку для покращення матеріально-технічної бази райвідділу .