Затверджено бюджет Машівщини

28 січня відбулася двадцять п’ята позачергова сесія Машівської районної ради шостого скликання. На засіданні були присутні голова та заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів, управлінь та служб райдержадміністрації, керівники установ, організацій району, сільські голови.

Вів пленарне засідання голова районної ради Олександр Бондаренко. Попередньо питання порядку денного сесії були розглянуті того ж дня на засіданні постійної депутатської комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку району та податків.

Одноголосно затверджено районний бюджет на 2014 рік, районну Програму соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2014 рік. Також на пленарному засіданні сесії був створений Комунальний заклад "Машівський трудовий архів" та розглянуто ряд інших питань.

По завершенню сесії до депутатів та всіх присутніх звернулась депутат районної ради Юлія Середа та зачитала текст "Звернення депутатів Машівської районної ради Фракції "Батьківщина".