Мітинг щодо подій, які відбуваються в Україні

4 березня біля приміщення Машівської районної ради відбувся мітинг щодо подій, які відбуваються в Україні.

До присутніх звернулася Середа Ю.К.-депутат Машівської районної ради та член Президії Народної Ради Машівського району з проханням зберігати у цей надскладний час витримку та спокій. Закликала всіх утриматись від категоричних заяв та радикальних дій, що призводять лише до дестабілізації ситуації.

-Усі ми, незалежно від релігійних переконань і політичних прихильностей, неодноразово словами, діями, конкретними кроками стверджували свою любов до рідного краю, держави, заради майбутнього України, щастя наших дітей та онуків.

Ще не змовкли дзвони скорботи за загиблими героями Майдану, як над народом України нависла нова загроза. Рада Федерації Росії 1 березня 2014 року одноголосно надала згоду Президенту Росії Володимиру Путіну для введення військ на територію України. Насправді введення російських військ до Криму, всупереч міжнародному праву та угодам, розпочалось ще до цього рішення.

У ці напружені години і дні нам, як ніколи, необхідно зберігати нашу єдність. Перед загрозою зовнішньої агресії неприпустимі розбрат і чвари.

На Машівщині стабільна і контрольована ситуація. Органи державної влади і місцевого самоврядування, правоохоронні органи забезпечують порядок та спокій на території району.

Ми виходимо щодня о 17-00, тому що нас збирає нова біда. Ми стоїмо плече біля плеча… І ми маємо завжди триматися разом. Наразі, треба забути всі конфлікти, внутріпартійні «розборки», забути певною мірою про посади – не до цього зараз. Зараз Україна-мати у біді! І ми маємо, в першу чергу, робити все можливе, аби її не втратити.

Закликаю громаду діяти згуртовано, забувши про минулі образи і проступки, задля гідної відсічі зовнішньому ворогу та з метою недопущення внутрішніх протистоянь, загрози розколу країни.

Вважаю, що кожен свідомий громадянин нашого району повинен активно висловлювати свою позицію щодо подій які відбуваються в Україні та бути готовим відстоювати свою державу. Бути байдужим в даний час – це злочин! Якщо хтось не за Україну, то він проти неї!- З такими словами звернулася до земляків Юлія Середа.