Координаційна рада опрацювала актуальну проблематику

24 березня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Машівської районної ради за участю селищного та сільських голів, представників установ, організацій та громадськості.

Голова районної ради Катерина Ткаченко ознайомила присутніх з питаннями, що пропонувалися на розгляд зібрання, а саме: про стан законності та правопорушень у районі; погодження кандидатури начальника ВДАІ Машівського району з органами місцевого самоврядування та громадськості; актуальні аспекти кампанії з виборів Президента України.

По першому питанню доповідав начальник Машівського РВ УМВС України в Полтавській області Василь Ткаченко, який ознайомив присутніх із станом безпеки району у зв’язку із сьогоденням та відповів на ряд питань сільських голів та представників громадськості.

По другому питанню виступив начальник ВДАІ Машівського району Олександр Татарчук, який прозвітував про роботу відділу у 2013 році. Присутні висловили думку, що робота органів місцевого самоврядування спільно з ВДАІ Машівського району має позитивні наслідки, тому керівництво цим підрозділом варто і надалі доручити Олександру Татарчуку.

Завідуюча організаційним відділом РДА Олена Самойленко ознайомила присутніх із вимогами щодо забезпечення під час виборчої кампанії дільничних комісій технічними засобами.