День знань у мальовничому селі

1 вересня голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко особисто привітала педагогічний колектив, учнів, ветеранів педагогічної праці на урочистій лінійці, яка зібрала мешканців села Ряське сороковий раз на порозі школи – іменинниці.З привітаннями звернулись до присутніх голова батьківського комітету Оксана Мешко, ветерани педагогічної праці.

У вітальному слові директор Ряськівського НВК Олена Аксьонова висловила щиру вдячність батькам, техпрацівникам школи, сільському голові, та незмінному спонсору ТОВ Компанії «Фармко» в особі Григорія Лебедина за підготовлену до занять школу.

З теплими побажаннями звернулися до першокласників і їхньої молодої вчительки, що прибула з м.Донецьк, учні шостого класу, пригостили першачків кашею. «Ось тепер ви наші однокашники», - проголосили учні. Разом з букварем директор вручила від громадського об’єднання «Заступ» подарунки.

Щиро і зворушливо звучало привітання на адресу діток із Донбасу. Їх прийняли 1- й, 3- й, 6- й класи . Адже вони розпочали навчальний рік не в стінах рідних шкіл.

У Ряськівському НВК поповнення. До школи прибули не тільки новачки учні, а і троє вчителів - учорашніх випускників.

Кілька хвилин лунали вітання дітей, гостей, батьків, пісні, вірші, букетами квітів вмить уквітчалися і вчителі. Не забули учні і вчителі покласти квіти до стели «Їх серця віддані дітям», та до Монумента Слави.