Відбувся семінар з питань документування управлінської діяльності

11 вересня в Машівці відбувся тематичний короткостроковий семінар з питань документування управлінської діяльності та запобігання і протидії проявам корупції. Навчання відбулося з ініціативи голови Машівської районної ради Катерини Ткаченко для секретарів селищної і сільських рад, посадових осіб виконавчого апарату районної ради та працівників апарату районної державної адміністрації.

Директор Полтавського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Наталія Осипенко ознайомила присутніх з переліком питань, що розглядатимуться та представила лекторів. Тему:"Писемне ділове мовлення. Професійна лексика та граматичні форми складання управлінських документів. Мова ділових паперів" дуже цікаво представила начальник навчально-методичного Центру Лариса Дорошенко. Крім теоретичного матеріалу присутнім були запропоновані практичні завдання.

Тему: "Про роботу з документами в органах місцевого самоврядування. Підготовка та здача документів в архів" розкрила директор Державного архіву Полтавської області Валентина Гудим.

Головний спеціаліст-юрисконсульт Управління державної служби Головного управління Державної служби України в Полтавській області Ігор Клименко представив присутнім тему: "Запобігання і протидія проявам корупції в органах місцевого самоврядування".

Після закінчення семінару слухачі отримали Сертифікати.