Миргородський район

Ковальський фестиваль імені полеглого Героя

e-mail Друк PDF

20 серпня у Миргороді відбувся третій фестиваль ножових майстрів, що відкрився урочистою ходою його учасників – ковалів з Києва, Харкова, Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Гоголевого та містян у супроводі муніципального духового оркестру. У культурологічному заході взяв участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, з вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Сергій Соломаха, голова районної ради Леонід Яринич, організатори: Валентина Федоряка, Роман Марюта та співзасновник фестивалю Дмитро Горячкін, який запропонував присвоїти фестивалю ім’я відомого коваля Петра Федоряки.

Власне, Петро був одним із фундаторів першого фестивалю, започаткувавши його з однодумцями із гільдії майстрів “Коло” у 2013 році. Як справжній патріот він став на захист України від окупантів, служив у 25-й десантній бригаді, а у 2014 році під Шахтарськом героїчно загинув.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Петра Федоряки, а також усіх його побратимів-ковалів, які полягли в АТО.

Цікавою і насиченою була програма заходів: ковальські майстер-класи, дитяча кузня, стрільба з лука, метання ножів, історична реконструкція шабельних поєдинків. Також відвідувачам пропонувалися різноманітні вироби майстрів народної творчості – картини, глиняні вироби, різьба по

Детальніше...

Знову говорили про лісосмуги

e-mail Друк PDF

 

15 липня відбулося розширене засідання постійної комісії з питань земельних відносин Миргородської районної ради, під час якого, за участі голови райдержадміністрації Юрія Коваленка, знову було обговорено проблематику догляду і утримання лісосмуг, а також заслухано інформацію про виконання рекомендацій попереднього засідання щодо закріплення лісових насаджень за землекористувачами. Заступник голови районної ради Микола Парфеня звернувся до сільських голів із проханням активніше захищати довкілля Миргородщини від негативних наслідків і „господарювання”, і безгосподарності. Органи місцевого самоврядування повинні використовувати свої повноваження і виконувати виборчі зобов’язання. Як приклад, розповів про екологічне лихо в сусідньому районі, внаслідок чого жителі залишилися без питної води. Тільки спільними зусиллями можна захистити інтереси громади. Стан лісопосадок – на межі екологічної катастрофи, бездіяльність чиновників і виборних осіб неприпустима, районна рада на це буде жорстко реагувати. Голова постійної комісії Євгеній Бродський охарактеризував стан виконання рекомендацій постійної комісії. Голова Асоціації лісивників

Останнє оновлення на Понеділок, 18 липня 2016, 12:33 Детальніше...

Хто повинен доглядати за лісосмугами?

e-mail Друк PDF

Цю проблему днями обговорювали на засіданні постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, використання природних та водних ресурсів, екології, соціального розвитку села, яке відбулося. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Леонід Яринич, заступник голови районної ради Микола Парфеня, який, власне і був ініціатором розгляду даного питання, а також перший заступник голови РДА Вадим Данилевський, начальник Миргородської ОДПІ Наталія Молочко.

Крім членів комісії, на засідання були запрошені керівник Миргородського держлісгоспу, Віталій Проскура - начальник Миргородського Автодору, Максим Кохтюк - в. о.начальника Миргородського Держгеокадастру, Юрій Головко - начальник відділу агропромислового розвитку РДА, Олександр Яресько - голова Спілки лісівників України, депутат обласної ради 6 скликання, керівники сільгосппідприємств Володимир Таран, Микола Віташ, Іван Панков, Микола Тимченко, Тетяна Ситник.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 червня 2016, 09:29 Детальніше...

У селі Попівка на Миргородщині відкрито пам’ятник Т.Г Шевченку

e-mail Друк PDF

Днями у селі Попівка Миргородського району відбулася урочиста церемонія відкриття пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. Пам'ятник встановлено на місці понівеченого та демонтованого пам'ятника Леніну.

В урочистостях з нагоди відкриття пам’ятника взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, голова районної ради Анатолій Карбан, заступник голови райдержадміністрації Олександр Гуржій, сільський голова Олексій Шпак, мешканці та гості села.

Почесні гості свята звернулися з найщирішими вітаннями до мешканців села Попівка з побажаннями розквіту, добра, достатку всій громаді.

Детальніше...

Відзначили День селища

e-mail Друк PDF

1 серпня заступник голови обласної ради Володимир Микійчук взяв участь у проведенні Дня селища Ромодан, що на Миргородщині. Виступаючи на урочистостях, Володимир Микійчук зауважив, що подібні свята демонструють єдність і згуртованість територіальних громад, конкретні результати у виконанні програм соціально-економічного розвитку територій, привітав жителів із цією подією, побажав подальших успіхів у реалізації намічених планів і завдань, вручив грамоти обласної ради кращим трудівникам сільськогосподарського виробництва та соціальної сфери, активістам громадського життя. Відбулося й спілкування з представниками місцевого самоврядування та мешканцями, які звернулися до Володимира Микійчука з різними питаннями. Зокрема, щодо здійснення адміністративної реформи, ремонту доріг, надання матеріальної допомоги, перспектив місцевої лікарні, зменшення податкового тиску на підприємців, покращення матеріальної технічної бази місцевої школи, облаштування тренувального табору для мобілізованих військовослужбовців.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3