Матеріали до 2 чергової сесії 26 сесія VII скликання 25.07.2019 року

 

ВНЕСЕНІ НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ:

Про припинення права користування мисливськими угіддями МГР "ТАХТАЇВСЬКЕ" ПрАТ "Полтавськицй ГЗК" на території Кобеляцького району Полтавської області  (підлягає оприлюдненню розробником)

ППро припинення права користування частиною мисливських угідь ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ДИКАНСЬКЕ ДОСВІДНЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про надання громадській організації "Сапсан-2019" у користування мисливських угідь на території Лучківської, Озерянської, Шенгурівської та Комендантівської сільських рад Кобеляцького району Полтавської області (підлягає оприлюдненню розробником)

Про надання ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ТОВАРИСТВО МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК "СВІТЛОГІРСЬКЕ" у користування мисливських угідь на території Світлогірської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області (підлягає оприлюдненню розробником)

Про надання ПОЛТАВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРКАСІВСЬКЕ" у користування мисливських угідь на території Черкасівської та Рунівщинської сільських рад Полтавського району Полтавської області  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про додаткове надання ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЕКОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО РИБАЛОК І МИСЛИВЦІВ "ТАХТАЇВСЬКЕ" у користування мисливських угідь на території Григоро-Бригадирівськоїсільської ради Кобеляцького району Полтавської області  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про додаткове надання ПОЛТАВСЬКОМУ ГОСПРОЗРАХУНКОВОМУ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УТМР у користування мисливських угідь на території Коломацької об'єднаної територіальної громади та Степненської сільської ради Полтавського району Полтавської област  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про надання у користування мисливських угідь ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПОЛТАВСЬКЕ РАЙОННЕ МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО «ВЕПР»  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про надання у користування мисливських угідь МИРГОРОДСЬКІЙ РАЙОННІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО «ПОПІВСЬКЕ»  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних ділянок ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЛАГРО "на території Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "БІЛОЦЕРКІВСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА ГРУПА" на території Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних ділянок по КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "БІРКІВСЬКЕ" на території Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської област  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по Комунальному підприємтсву Дейкалівської сільської ради "СВІТАНОК" на Дейкалівської сільської ради Зіньківського району Полтавської області  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІМ. ДУХОВА на території Веприцької сільської ради Гадяцького району Полтавської області  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про надання в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ДРУКАРНЯ» земельної ділянки, яка перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області (оприлюднено: 25.06.2019)

Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок, які перебувають в постійному користуванні Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату (оприлюднено: 25.06.2019)

Про оголошення територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про затвердження проекту зон санітарної охорони Глобинського родовища питних підземних вод ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛОБИНСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ»  (оприлюдненно: 16.07.2019)

Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничого будинку (котельні) за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 38-К  (оприлюднено: 22.04.2019)

Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничого будинку (котельні) за адресою: м. Полтава, вул. Курчатова, 11-К  (оприлюднено: 22.04.2019)

Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Полтава, вул. Котляревського, 38/40  (оприлюднено: 22.04.2019)

Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Кременчук, вул. Сущинського, 3  (оприлюднено: 22.04.2019)

Про включення будівлі аптеки № 106 за адресою: Глобинський р-н., смт Градизьк, вул. Київська, 57/8 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації  (оприлюднено: 22.04.2019)

Про включення нежитлової будівлі учбового корпусу № 2 за адресою: м. Лубни, вул. Інститутська, 62 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації  (оприлюднено: 22.04.2019)

Про включення виробничої будівлі (насосної) за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 26/14 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації  (оприлюднено: 22.04.2019)

Про включення приміщення № 54 в громадському будинку літ. А-2 за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 24 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації  (оприлюднено: 22.04.2019)

Про реорганізацію Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради шляхом перетворення у Розбишівський навчально-реабілітаційний центр з поглибленим професійно-трудовим навчанням Полтавської обласної ради  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про зміну найменування Комунального вищого навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавське музичне училище ім. М.В. Лисенка»  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про зміну найменування комунального закладу «Полтавський симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради Доопрацьований (підлягає оприлюдненню розробником)

Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської обласної ради шляхом перетворення в комунальне підприємство «Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської обласної ради»  (підлягає оприлюдненню розробником)

Про внесення змін до Регламенту Полтавської обласної ради сьомого скликання (оприлюднено: 20.06.2019)

Про порушення клопотання щодо присудження щорічної Премії Верховної Ради України Бедніні В.Г.  (оприлюднено: 17.04.2019)

Про погодження кандидатури Огарьової Л.М. для нагородження Грамотою Верховної Ради України  (оприлюднено: 17.04.2019)

Про погодження кандидатури Холода Є.М. для нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України  (оприлюднено: 22.04.2019)

Про затвердження Порядку використання прапорів на території Полтавської області  (оприлюднено: 22.04.2019)Доопрацьованний(оприлюдненно: 26.04.2019)

Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України  (оприлюдненно: 18.07.2019)

Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень (оприлюднено: 16.04.2019)

Про Звернення до міських, селищних, сільських рад Полтавської області щодо припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території населених пунктів області (оприлюднено: 20.06.2019)

Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Полтавської міської ради щодо визначення місця встановлення пам’ятника С.Петлюрі (оприлюднено: 08.07.2019)

 

 

 

НА РОЗГЛЯДІ ОБЛАСНОЇ РАДИ:

Про перейменування Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» в Полтавське обласне комунальне підприємство «Полтавський аеропорт ім. Івана Мазепи»  (оприлюднено: 02.02.2018)

Про звіт голови обласної ради про свою діяльність за 2018 рік  (оприлюднено: 10.04.2019)

Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,3544 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,3615 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,0863 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Про передачу в постійне користування земельної ділянки площею 0,1606 га КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана в постійне користування КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖУ ІМ. В.І. ЛИТВИНЕНКА за адресою: проспект Свободи, буд. 38-А м. Кременчук, Полтавська область  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана в постійне користування КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖУ ІМ. В.І. ЛИТВИНЕНКА за адресою: вул. Червона Гірка, 41, м. Кременчук, Полтавська область  (оприлюдненно: 24.07.2019)

Провнесення змін довидатків обласного бюджету на 2019 рік  (підлягає оприлюдненню розробником)

Провнесення змін до Переліку природоохоронних заходів дляфінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 роціта викладення його в новій редакції  (підлягає оприлюдненню розробником)

Прозміни в складі постійної комісії обласної радиз питань екології та раціонального природокористування  (оприлюдненно: 24.07.2019)