Фракції обласної ради

Фракція Політичної партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

  1. Пісоцький Андрій Анатолійович – голова фракції

  2. Біленький Олександр Юрійович

  3. Ворона Петро Васильович

  4. Кабачок Віталій Іванович

  5. Капленко Валерій Ілліч

  6. Коваленко Геннадій Борисович

  7. Мінязев Вячеслав Данилович

  8. Мухтаров Фахраддін-Аладдін-Огли

  9. Спатар Дмитро Миколайович

  10. Стасовський Василь Іванович

  11. Степаненко Ірина Вікторівна

  12. Сухань Олександр Якович

  13. Тимоха Юрій Олександрович

  14. Товстий Роман Іванович

Фракція Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  1. Холод Євгеній Миколайович – голова фракції

  2. Бобиль Володимир Валерійович

  3. Власенко Анатолій Миколайович

  4. Горжій Ігор Григорович

  5. Мартиненко Віктор Петрович

  6. Мацько Ніна Костянтинівна

  7. Міщенко Михайло Іванович

  8. Сімонов Андрій Вікторович

  9. Сірик Ігор Володимирович

  10. Сухопар Лариса Іванівна

  11. Литвин Володимир Іванович

  12. Яненко Анатолій Іванович

  13. Ярошенко Володимир Михайлович

Фракція Радикальної Партії Олега Ляшка

  1. Савченко Володимир Васильович – т.в.о голови фракції

  2. Василенко Мирослава Миколаївна

  3. Ляшко Руслан Віталійович

  4. Мостовенко Владислав Володимирович

  5. Калюжний Валерій Володимирович

  6. Сиченко Олександр Володимирович

  7. Сірик Олександр Миколайович

Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

  1. Соловей Сергій Андрійович – голова фракції

  2. Авраменко Інна Леонідівна

  3. Барчук Володимир Олексійович

  4. Крутько Валентина Петрівна

  5. Макаруша Наталія Миколаївна

  6. Сидоренко Іван Іванович

  7. Хоменко Василь Петрович

  8. Чечель Валерій Юрійович

Фракція Політичної партії «СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»

  1. Прядко Валерій Григорович – голова фракції

  2. Бугрій Михайло Іванович

  3. Жук Микола Григорович

  4. Жук Сергій Миколайович

  5. Кірпосенко Костянтин Олегович

  6. Мамоян Сергій Чолоєвич

  7. Первак Микола Михайлович

  8. Рябокінь Марина Анатоліївна

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

  1. Скляр Ігор Дмитрович – голова фракції

  2. Близнюк Іван Федорович

  3. Микуця Тетяна Володимирівна

  4. Ханко Анатолій Миколайович

  5. Шевчук Сергій Миколайович

  6. Щуров Віктор Степанович

Фракція Політичної партії «Аграрної партії України»

  1. Ківшик Олександр Петрович – голова фракції

  2. Кибка Анатолій Анатолійович

  3. Скочко Віктор Миколайович

  4. Коваленко Олександр Андрійович

  5. Коросташов Олександр Григорович

  6. Красюк Василь Федорович

  7. Куцовол Володимир Миколайович

Фракція Політичної партії «Партія «Відродження»

  1.  Овчаренко Людмила Миколаївна – голова фракції

  2. Діденко Олег Григорович

  3. Несен Валентин Володимирович

  4. Бондар Микола Митрофанович

  5. Путря Олександр Олексійович

  6. Цибенко Володимир Григорович

Фракція Політичної партії «Опозиційний блок»

  1. Сазонов Олег Юрійович – голова фракції

  2. Алексюк Олександр Леонідович

  3. Гамза Сергій Іванович

  4. Говоренко Володимир Олександрович

  5. Нежурбіда Геннадій Леонідович

  6. Півень Дмитро Юрійович

Фракція Політичної партії «Рідне місто»

  1. Удовіченко Олександр Васильович – голова фракції

  2. Андрієнко Микола Іванович

  3. Гаркавенко Олександр Михайлович

  4. Горб Микола Миколайович

  5. Попельнюх Анатолій Федорович

  6. Порохня Олексій Іванович

Міжфракційне депутатське об’єднання «Успішна Полтавщина»

  1. Коваленко Геннадій Борисович – голова

  2. Коваленко Олександр Андрійович

  3. Рогов Руслан Миколайович

  4. Скочко Віктор Миколайович

  5. Трухін Олександр Миколайович

Позафракційні

  1. Бабак Віталій Анатолійович

  2. Рогов Руслан Миколайович

  3. Трухін Олександр Миколайович