Об’єднані територіальні громади Полтавської області станом на 01.05.2018

e-mail Друк PDF

№ п/п

Назва ОТГ, району

Перелік місцевих рад, які увійшли до складу ОТГ

Прізвище, ім’я та по батькові голови ОТГ, службовий телефон

1

Глобинська міська, Глобинський район

Глобинська міська рада

Жуківська сільська рада

Бабичівська сільська рада

Опришківська сільська рада

Пирогівська сільська рада

Борисівська сільська рада

Джусь

Станіслав Васильович

(265) 2-42-78

2

Гребінківська міська, Гребінківський район

Гребінківська міська рада

Мар’янівська сільська рада

Слободо-Петрівська сільська рада

Колісніченко

Віталій Іванович

(259) 9-12-03

3

Лохвицька міська, Лохвицький район

Лохвицька міська рада

Васильківська сільська рада

Радько

Віктор Іванович

(256) 3-15-49

4

Пирятинська міська, Пирятинський район

Пирятинська міська рада

Олександрівська сільська рада

Рябоконь

Олексій Петрович

(258) 2-01-81, 2-05-80

5

Решетилівська міська, Решетилівський район

Решетилівська міська рада

Потічанська сільська рада

Кузьменко

Володимир Вікторович

(263) 2-13-80, 2-19-67

6

Великобагачанська селищна, Великобагачанський район

Великобагачанська селищна рада

Якимівська сільська рада

Радивонівська сільська рада

Степанівська сільська рада

Багачанська Перша сільська рада

Саковський

Юрій Борисович

(245) 9-13-72, 9-15-06,

9-14-52

7

Козельщинська селищна, Козельщинський район

Козельщинська селищна рада

Лутовинівська сільська рада

Рибалківська сільська рада

Пашківська сільська рада

Пригарівська сільська рада

Мануйлівська сільська рада

Михайликівська сільська рада

Приліпська сільська рада

Хорішківська сільська рада

Троцький

Олександр Андрійович

(242) 3-17-07

8

Машівська селищна, Машівський район

Машівська селищна рада

Селещинська сільська рада

Новотагамлицька сільська рада

Кравченко

Микола Іванович

(264) 9-10-65

9

Новогалещинська селищна, Козельщинський район

Новогалещинська селищна рада

(Козельщинський район)

Бондарівська сільська рада (Кременчуцький район)

Самсонова

Світлана Анатоліївна

(242) 9-70-01

10

Новосанжарська селищна, Новосанжарський район

Новосанжарська селищна рада

Зачепилівська сільська рада

Коба

Інна Олександрівна

(244) 3-13-32, 3-14-35

11

Семенівська селищна, Семенівський район

Семенівська селищна рада

Вереміївська сільська рада

Веселоподільська сільська рада

Товстівська сільська рада

Степанівська сільська рада

Липнягівська сільська рада

Милашевич

Людмила Павлівна

(241) 9-17-51

12

Скороходівська селищна, Чутівський район

Скороходівська селищна рада

Іскрівська сільська рада

Скибівська сільська рада

Дрозд

Василь Михайлович

(247) 9-91-31, 9-92-42

13

Шишацька селищна, Шишацький район

Шишацька селищна рада

Баранівська сільська рада

Великоперевізька сільська рада

Воскобійницька сільська рада

Гоголівська сільська рада

Жоржівська сільська рада

Ковердинобалківська сільська рада

Куйбишевська сільська рада

Михайликівська сільська рада

Пришибська сільська рада

Великобузівська сільська рада

Сагайдацька сільська рада

Тутка

Олександр Іванович

(252) 9-14-53

14

Білоцерківська сільська, Великобагачанський район

Білоцерківська сільська рада

Подільська сільська рада

Бірківська сільська рада

Балакліївська сільська рада

Лещенко

Іван Васильович

(245) 9-43-42

15

Бутенківська сільська, Кобеляцький район

Бутенківська сільська рада

Дрижиногреблянська сільська рада

Скрильник

Микола Володимирович

(243) 9-34-42, 9-34-31

16

Великосорочинська сільська, Миргородський район

Великосорочинська сільська рада

Полив’янська сільська рада

Полєков

Павло Вікторович

(255) 3-15-42, 3-16-59

17

Драбинівська сільська, Новосанжарський район

Драбинівська сільська рада

Крутобалківська сільська рада

Богданівська сільська рада

Кустолівська сільська рада

Галущиногреблянська сільська рада

Сухомаячківська сільська рада

Короленко

Зоя Петрівна

(244) 9-47-31, 9-47-42

18

Заворсклянська сільська, Полтавський район

Заворсклянська сільська рада

(Полтавський район)

Писарівська сільська рада (Новосанжарський район)

Сологор

В’ячеслав Іванович

(22) 64-35-43

19

Засульська сільська,

Лубенський район

Засульська сільська рада

Войнихівська сільська рада

Шершнівська сільська рада

Оріхівська сільська рада

Березівська сільська рада

Новаківська сільська рада

Вищебулатецька сільська рада

Михнівська сільська рада

Мацківська сільська рада

Мгарська сільська рада

Литвяківська сільська рада

Бондаренко

Сергій Іванович

(261) 92-4-16

20

Клепачівська  сільська, Хорольський район

Клепачівська сільська рада

Новачиська сільська рада

Шишацька сільська рада

Новоселецький

Микола Миколайович

(262) 95-3-32

21

Ланнівська сільська, Карлівський район

Ланнівська сільська рада

Нижньоланнівська сільська рада

Удовиченко

Костянтин Олександрович

(246) 9- 93-37

22

Мачухівська сільська, Полтавський район

Мачухівська сільська рада

Судіївська сільська рада

Калашниківська сільська рада Полузірська сільська рада (Новосанжарський район)

Плосківська сільська рада (Решетилівський район)

Білокінь

Валерій Васильович

(22) 64-42-33

23

Малоперещепинська сільська, Новосанжарський район

Малоперещепинська сільська рада

Пологівська сільська рада

Старосанжарська сільська рада

Троян

Анатолій Григорович

(244) 9-52-31, 9-52-42

24

Михайлівська сільська, Машівський район

Михайлівська сільська рада

Павлівська сільська рада

Андріївська сільська рада

Кустолово-Суходільська сільська рада Малонехворощанська сільська рада

Коновалівська сільська рада

Ряськівська сільська рада

Коляндра

Микола Петрович

(264) 9-41-21

25

Недогарківська сільська, Кременчуцький район

Недогарківська сільська рада

Максимівська сільська рада

Пащенко

Віра Костянтинівна

(26) 78-15-42

26

Нехворощанська сільська, Новосанжарський район

Нехворощанська сільська рада

Соколово-Балківська сільська рада

Шедіївська сільська рада

Лівенська сільська рада

Маячківська сільська рада

Мовчан

Юрій Іванович

(244) 9-64-42

27

Новоаврамівська сільська, Хорольський район

Новоаврамівська сільська рада

Ковалівська сільська рада

Грушинська сільська рада

Дембовська

Олена Андріївна

(262)  9-82-24, 9-82-42,

9-82-31

28

Новознам'янська  сільська, Кременчуцький район

Новознам’янська сільська рада

Майбородівська сільська рада

Кобка

Ірина Михайлівна

(26) 73-27-42

29

Оболонська сільська,  Семенівський район

Оболонська сільська рада

Іванівська сільська рада

Пустовойтов

Борис Васильович

(241) 9-51-52, 9-53-42

30

Омельницька сільська, Кременчуцький район

Омельницька сільська рада

Запсільська сільська рада

Демидівська сільська рада

Рокитнянська сільська рада

Шереметьєва

Олександра Іванівна

(26) 73-89-42

31

Покровсько-Багачанська сільська, Хорольський район

Покровсько-Багачанськасільська рада

Березняківська сільська рада

Тарасівська сільська рада

в.о. голови

Усик Наталія Григорівна

(262) 9-44-31

32

Піщанська сільська, Кременчуцький район

Піщанська сільська рада

Гориславська сільська рада

Красницький

Олександр Петрович

(26) 72-78-12

33

Пришибська сільська, Кременчуцький район

Пришибська сільська рада

Кобелячківська сільська рада

Городянко

Валентина Іванівна

(26) 73-37-42

34

Петрівсько-Роменська сільська, Гадяцький район

Петрівсько-Роменська сільська рада

Березоволуцька сільська рада

Ручківська сільська рада

Середняківська сільська рада

Бугайова

Валентина Петрівна

(245) 5-85-42, 5-85-31

35

Рокитянська сільська, Великобагачанський район

Рокитянська сільська рада

Корнієнківська сільська рада

Корнієнко

Віктор Дмитрович

(245) 9-63-42

36

Руденківська сільська, Новосанжарський район

Руденківська сільська рада

Клюсівська сільська рада

Великосолонцівська сільська рада

Головко

Сергій Іванович

(244) 9-82-42

37

Сенчанська сільська, Лохвицький район

Сенчанська сільська рада

(Лохвицький район)

Шеківська сільська рада

(Лубенський район)

Лисий

Віктор Михайлович

(256) 9-91-31

38

Сергіївська сільська,

Гадяцький район

Сергіївська сільська рада

Качанівська сільська рада

Розбишівська сільська рада

Лідовий

Ігор Григорович

(254) 5-41-31

39

Щербанівська сільська, Полтавський район

Щербанівська сільська рада

Тростянецька сільська рада

Процик

Ігор Степанович

(22) 7-36-32

40

Коломацька сільська, Полтавський район

Коломацька сільська рада

Василівська сільська рада

Почечун

Євген Олександрович

64-36-35, 64-36-24

41

Терешківська сільська, Полтавський район

Терешківська сільська рада

Микільська сільська рада

Туркеніч

Наталія Володимирівна

55-36-15, 55-30-00