Сільські ради

e-mail Друк PDF

Великобагачанський район (245)

Багачанська Перша сільська рада

Гордусенко Лідія Володимирівна

9-34-42

Білоцерківська сільська рада

Лещенко Іван Васильович

9-43-42

Корнієнківська сільська рада

Корнієнко Віктор Дмитрович

9-61-42

Кротівщинська сільська рада

Москаленко Володимир Григорович

9-32-31

Матяшівська сільська рада

Смага Іван Ілліч

9-35-42

Михайлівська сільська рада

Різун Едуард Васильович

9-67-38

Остап’євська сільська рада

Гладкий Іван Степанович

9-33-42

Радивонівська сільська рада

Філіпенко Лідія Миколаївна

9-64-31

Рокитянська сільська рада

Козаренко Світлана Василівна

9-63-42

Степанівська сільська рада

Большачкова Ніна Віталіївна

9-66-42

Устивицька сільська рада

Даценко Володимир Петрович

9-71-42

Широкодолинська сільська рада

Горбань Сергій Григорович

9-72-31

Якимівська сільська рада

Лобур Олександр Миколайович

9-36-42

 

Гадяцький район (254)

Березоволуцька сільська рада

Кудінов Іван Григорович

5-33-31

Біленченківська сільська рада

Нікитенко Сергій Олександрович

5-32-42

Бобрицька сільська рада

Жажка Любов Іванівна

5-65-42

Великобудищанська сільська рада

Іщенко Тетяна Іванівна

5-61-42

Вельбівська сільська рада

Койло Анатолій Миколайович

5-71-42

Веприцька сільська рада

Золотарьов Віктор Михайлович

5-93-42

Гречанівська сільська рада

Власенко Валерій Борисович

5-54-32

Качанівська сільська рада

Хоптинська Тетяна Григорівна

5-52-71

Краснолуцька сільська рада

Романенко Віктор Васильович

5-73-31

Сергіївська сільська рада

Лідовий Ігор Григорович

5-41-31

Книшівська сільська рада

Мілька Тетяна Петрівна

5-51-31

Лисівська сільська рада

Вірченко Віталій Григорович

5-21-42

Лютенська сільська рада

Захлистенко Олександр Олександрович

5-36-42

Малопобиванська сільська рада

Ярмак Галина Миколаївна

5-42-30

Мартинівська сільська рада

Нонка Василь Іванович

5-62-42

Петрівсько-Роменська сільська рада

Бугайова Валентина Петрівна

5-85-31

Плішивецька сільська рада

Луценко Віталій Олексійович

5-44-42

Рашівська сільська рада

Омельченко Володимир Іванович

5-23-42

Римарівська сільська рада

Небрат Сергій Миколайович

5-55-42

Розбишівська сільська рада

Коркішко Олексій Іванович

5-53-31

Ручківська сільська рада

Марченко Алла Олександрівна

5-35-42

Сарська сільська рада

Виноградов Олег Федорович

5-95-92

Сватківська сільська рада

Усик Олександр Михайлович

5-56-42

Середняківська сільська рада

Шавшин Галина Миколаївна

5-72-42

Соснівська сільська рада

Рибалко Наталія Іванівна

5-27-31

Харківецька сільська рада

Вакуленко Сергій Васильович

5-31-42

Ціпківська сільська рада

Біляк Вадим Миколайович

5-74-37

Глобинський район (265)

Броварківська сільська рада

Пиркало Олексій Вікторович

3-92-42

Бугаївська сільська рада

Компанієць Катерина Іванівна

3-74-84

Горбівська сільська рада

Коротич Віталій Вікторович

3-31-31

Гриньківська сільська рада

Оксанчук Людмила Петрівна

3-13-87

Заможненська сільська рада

Величко В’ячеслав Васильович

3-64-55

Землянківська сільська рада

Череп Андрій Вікторович

3-82-31

Зубанівська сільська рада

Михайлець Михайло Іванович

3-97-42

Івановоселищенська сільська рада

Приходько Микола Вікторович

3-81-42

Кринківська сільська рада

Ніколенко Алла Степанівна

3-51-34

Куп”єватівська сільська рада

Сокіл Людмила Іванівна

3-83-31

Манжеліївська сільська рада

МанькоВладислав Іванович

3-63-42

Обознівська сільська рада

Степаненко Іван Петрович

3-37-50

Петрівська сільська рада

Гончаренко Анатолій Миколайович

3-84-42

Погребівська сільська рада

Бойчич Ольга Іванівна

3-26-42

Пронозівська сільська рада

Скриль Степан Васильович

3-90-42

Пузиківська сільська рада

Макайда Іван Миколайович

3-15-73

Пустовійтівська сільська рада

Тарасюк Любов Володимирівна

3-11-31

Святилівська сільська рада

Любімова Валентина Петрівна

3-76-42

Федорівська сільська рада

Борщенко Василь Іванович

3-61-49

Фрунзівська сільська рада

Сніг Любов Олександрівна

3-65-42

 

Гребінківський район (259)

Березівська сільська рада

Сергієнко Алла Володимирівна

2-16-81

Григорівська сільська рада

Галахов Костянтин Миколайович

9-36-42

Короваївська сільська рада

Кокозій Сергій Михайлович

9-33-69

Кулажинська сільська рада

Безугла Людмила Василівна

9-34-40

Майорщинська сільська рада

Козак Юрій Васильович

9-35-10

Мар”янівська сільська рада

Малярик Іван Петрович

9-34-13

Наталівська сільська рада

Худолій Борис Петрович

9-61-42

Овсюківська сільська рада

Блищик Людмила Іванівна

9-37-40

Олександрівська сільська рада

Кошель Валерій Дмитрович

9-44-48

Рудківська сільська рада

Даценко Василь Антонович

9-86-31

Сербинівська сільська рада

Сергієнко Володимир Миколайович

9-62-15

Слободо-Петрівська сільська рада

Зінченко Андрій Васильович

9-41-31

Стукалівська сільська рада

Бичовий Володимир Павлович

9-65-14

Тарасівська сільська рада

Савченко Сергій Миколайович

9-42-42

Тополівська сільська рада

Лученко Володимир Олексійович

9-31-92

Ульяновська сільська рада

Кальченко Сергій Іванович

9-64-41 

 

Диканський район (251)

Андріївська сільська рада

Белей Тетяна Яківна

9-52-42

Байрацька сільська рада

Скляр Юрій Олексійович

9-42-31

Балясненська сільська рада

Семко Любов Олексіївна

9-22-42

Великобудищанська сільська рада

Покутня Христина Степанівна

9-62-72

Великорудківська сільська рада

Калюш Валентина Адамівна

9-53-31

Водянобалківська сільська рада

Яковенко Валентин Миколайович

9-44-43

Надеждиньска сільська рада

Тищенко Олександр Володимирович

9-54-23

Нелюбівська сільська рада

Височин Павло Петрович

9-50-23

Орданівська сільська рада

Будяник Магдалина Іванівна

9-47-18

Петро – Давидівська сільська рада

Мацко Микола Іванович

9-46-42

Стасівська сільська рада

Давиденко Сергій Олексійович

9-37-53

Чапаєвська сільська рада

Пащенко Людмила Григорівна

9-57-42

 

Зіньківський район (253)

Артелярщинська сільська рада

Манойло Світлана Олексіївна

9-94-31

Батьківська сільська рада

Іванченко Борис Сергійович

9-83-42

Бірківська сільська рада

Костенко Сергій Сергійович

9-67-69

Власівська сільська рада

Хоменко Сергій Іванович

9-74-17

Велико-Павлівська сільська рада

Переятенець Ярослав Олексійович

9-30-64

Високівська сільська рада

Брага Ніна Петрівна

9-66-45

Дейкалівська сільська рада

Загорулько Володимир Григорович

9-35-42

Загрунівська сільська рада

Цюпа Віктор Іванович

9-72-31

Кирило-Ганнівська сільська рада

Тополь Сергій Михайлович

9-87-31

Лютенсько-Будищанська сільська рада

Білик Михайло Іванович

9-95-42

Малобудищанська сільська рада

Дядечко Борис Іванович

9-25-42

Новоселівська сільська рада

Міхеєв Василь Іванович

9-73-23

Першотравнева сільська рада

Калениченко Микола Михайлович

9-62-42

Пишненківська сільська рада

Шум Віталій Васильович

9-84-31

Покрівська сільська рада

Скрипник Олександр Васильович

9-31-42

Попівська сільська рада

Мартосенко Надія Олексіївна

4-20-30

Проценківська сільська рада

Литвиненко Володимир Ілліч

9-37-42

Ставківська сільська рада

Баран Володимир Васильович

9-85-98

Тарасівська сільська рада

Верес Олександр Борисович

9-76-31

Удовиченківська сільська рада

Силка Михайло Максимович

9-71-42

Човно-Федорівська сільська рада

Чуть Олексій Григорович

9-86-42

Шилівська сільська рада

Сивокінь Володимир Іванович

9-33-42

 

Карлівський район (246)

Попівська сільська рада

Симоненко Олександр Володимирович

94-3-42

Халтуринська сільська рада

Котенко Віктор Іванович

94-4-42

Верхньоланнівська сільська рада

Рудь Олександр Леонідович

97-3-31

Нижньоланнівська сільська рада

Шандиба Валерій Віталійович

95-7-20

Ланнівська сільська рада

Сліченко Олег Леонідович

99-3-37

Федорівська сільська рада

Борисенко Віктор Володимирович

96-1-31

Климівська сільська рада

Піскарьов Олексій Олексійович

97-5-42

Лип’янська сільська рада

Лисиця Олександр Іванович

96-5-42

Білухівська сільська рада

Іванюта Микола Іванович

96-3-42

Варварівська сільська рада

Родик Олександр Анатолійович

93-2-34

Максимівська сільська рада

Черкаський Микола Олександрович

96-7-42

Голобородьківська сільська рада

Старейко В’ячеслав Федорович

94-1-31

 

Кобеляцький район (243)

Бродщинська сільська рада

Довга Наталія Володимирівна

9-74-31

Бутенківська сільська рада

Скрильник Микола Володимирович

9-34-42

Василівська сільська рада

Блискун Микола Вікторович

9-62-31

Вільховатська сільська рада

Скляренко Володимир Миколайович

9-73-42

Григоро-Бригадирівська сільська рада

Галаган Григорій Олександрович

9-70-42

Дашківська сільська рада

Калантиря Олександр Іванович

9-58-55

Дрижиногреблянська сільська рада

Молоканова Лариса Іванівна

9-66-31

Жуківська сільська рада

Охріменко Олег Олексійович

9-84-22

Золотарівська сільська рада

Кобель Сергій Андрійович

9-64-42

Іванівська сільська рада

Демченко Володимир Миколайович

9-81-31

Канавська сільська рада

Гнатенко Сергій Афанасійович

9-23-42

Кіровська сільська рада

Пилипенко Сергій Михайлович

9-86-31

Комендантівська сільська рада

Бабець Алла Анатоліївна

9-52-42

Красненська сільська рада

Зайченко Галина Іванівна

9-72-31

Кунівська сільська рада

Варава Віктор Іванович

9-56-42

Лучківська сільська рада

Камінська Наталія Володимирівна

9-83-42

Марківська сільська рада

Васильченко Людмила Олександрівна

9-55-42

Озерянська сільська рада

Синяговська Наталія Іванівна

9-63-42

Орлицька сільська рада

Богомаз Валентина Дмитрівна

9-76-42

Підгорянська сільська рада

Няйко Анатолій Миколайович

9-67-22

Радянська сільська рада

Горбенко Володимир Ілліч

9-77-42

Світлогірська сільська рада

Гординська Тамара Василівна

9-91-42

Сухинівська сільська рада

Рябека Ігор Борисович

9-53-23

Червоноквітівська сільська рада

Рибалко Людмила Степанівна

9-85-31

Чорбівська сільська рада

Васюта Любов Іванівна

9-57-42

Шенгурівська сільська рада

Толмачова Світлана Миколаївна

9-25-42

 

Козельщинський район (242)

Бреусівська сільська рада

Чаплянка Юрій Григорович

9-82-42

Василівська сільська рада

Таратута Алла Федорівна

9-36-42

Високовакулівська сільська рада

Лавренко Світлана Володимирівна

9-46-42

Говтвянська сільська рада

Семи волос Ігор В’ячеславович

9-91-42

Лутовинівська сільська рада

Григоров Володимир Якович

9-54-09

Мануйлівська сільська рада

Беляєв Максим Володимирович

9-31-42

Михайликівська сільська рада

Федорченко Андрій Олександрович

9-47-17

Оленівська сільська рада

Куцко Ніна Пантелемонівна

9-97-42

Пашківська сільська рада

Лець Андрій Григорович

9-43-42

Пісківська сільська рада

Кульбачка Уляна Петрівна

9-32-42

Пригарівська сільська рада

Дубина Євген Володимирович

9-45-42

Приліпська сільська рада

Домаєв Олексій Миколайович

9-41-31

Рибалківська сільська рада

Головко Надія Василівна

9-93-23

Солоницька сільська рада

Вітченко В’ячеслав Олексійович

9-37-36

Хорішківська сільська рада

Мутель Юлія Іванівна

9-62-55

Чапаєвська сільська рада

Рихлик Володимир Григорович

9-33-42

 

Котелевський район (250)

Більська сільська рада

Залізняк Світлана Володимирівна

9-45-42

Великорублівська сільська рада

Гриценко Юрій Дмитрович

9-41-31

Деревківська сільська рада

Сень Микола Іванович

9-35-42

Ковалевська сільська рада

Позднякова Леся Леонідівна

9-32-46

Малорублівська сільська рада

Карпенко Анатолій Миколайович

9-37-31

Милорадівська сільська рада

Глушко Григорій Іванович

9-43-31

Микілківська сільська рада

Олефір Віра Миколаївна

9-41-55

Козлівщинська сільська рада

Пронь Тетяна Іванівна

9-31-42

Сидоряченська сільська рада

Токач Маргарита Григорівна

9-36-31

 

Кременчуцький район (266)

Білецьківська сільська рада

Самойлюк Анна Василівна

73-41-42

Бондарівська сільська рада

Бондар Вячеслав Миколайович

73-63-10

Кам’янопотоківська сільська рада

Кравченко Лідія Миколаївна

73-02-41

Келебердянська сільська рада

Задворна Оксана Михайлівна

73-33-66

Об’єднана територіальна громада Недогарківська сільська рада

(Недогарківська сільська рада, Максимівська сільська рада)

Пащенко Віра Костянтинівна

 

78-15-42

78-15-31

Об’єднана територіальна громада

Омельницька сільська рада (Омельницька сільська рада, Запсільська сільська рада, Рокитненська сільська рада)

Шереметьєва Олександра Іванівна

 

73-89-31

73-89-42

Об’єднана територіальна громада

Піщанська сільська рада (Піщанська сільська рада, Гориславська сільська рада)

Красницький Олександр Петрович

 

72-78-12

72-78-11

72-78-10

Потоківська сільська рада

Зоря Юрій Олексійович

78-11-42

Об’єднана територіальна громада

Пришибська сільська рада

(Пришибська сільська рада, Кобелячківська сільська рада)

Городянко Валентина Іванівна

 

73-37-42

 

Об’єднана територіальна громада

Новознам’янська сільська рада (Червонознам’янська сільська рада, Майбородівська сільська рада)

Кобка Ірина Михайлівна

 

73-27-42

73-27-31

Салівська сільська рада

Бовбас Любов Олексіївна

73-33-42

Ялинцівська сільська рада

Краплина Олександр Петрович

73-72-42

 

Лохвицький район (256)

Безсалівська сільська рада

Дігтяр Олександр Григорович

9-21-21

Бербеницька сільська рада

Сердюк Сергій Валентинович

9-27-53

Білогорільська сільська рада

Плюйко Юрій Васильович

9-51-52

Бодаквянська сільська рада

Болотний Олександр Володимирович

9-23-42

Васильківська сільська рада

Петрашева Валентина Григорівна

9-46-42

Вирішальненська сільська рада

Сліпухова Наталія Вікторівна

9-35-31

Гирявоісковецька сільська рада

Безпалько Микола Михайлович

9-31-42

Ісковецька сільська рада

Макаренко Сергій Миколайович

9-67-42

Корсунівська сільська рада

Осадчий Олександр Григорович

9-65-42

Луценківська сільська рада

Максютенко Сергій Володимирович

9-27-42

Лучанська сільська рада

Лук’янов Анатолій Андрійович

9-51-42

Пісківська сільська рада

Пройдак Григорій Петрович

9-75-42

Погарщинська сільська рада

Кладько Віктор Олександрович

9-54-42

Ригівська сільська рада

Кутецький Олексій Парфенович

9-63-42

Свиридівська сільська рада

Пугач Анатолій Петрович

9-73-42

Сенчанська сільська рада

Лисий Віктор Миколайович

9-91-42

Токарівська сільська рада

Краснолуцький Юрій Миколайович

3-62-42

Харківецька сільська рада

Тоцька Людмила Анатоліївна

9-42-42

Яхниківська сільська рада

Сердюк Наталія Миколаївна

9-66-42

 

Лубенський район (261)

Березівська сільська рада

Білошапка Віра Іванівна

95-7-31

Березотіцька сільська рада

Білокур Надія Володимирівна

90-6-31

Бієвецька сільська рада

Остапенко Ніна Андріївна

96-7-31

Вищебулатецька сільська рада

Бачевський Сергій Володимирович

99-2-42

Вовчицька сільська рада

Козловська Ольга Михайлівна

91-1-42

Войнихівська сільська рада

Сердюк Григорій Миколайович

94-6-31

Духівська сільська рада

Далада Валентина Григорівна

94-1-42

Жданівська сільська рада

Пономаренко Наталія Михайлівна

93-7-42

Засульська сільська рада

Бондаренко Сергій Іванович

30-26

Ісковецька сільська рада

Романюта Микола Васильович

94-2-31

Калайдинцівська сільська рада

Гава Василь Олексійович

93-1-42

Литвяківська сільська рада

Ночовний Валерій Миколайович

94-4-31

Мацківська сільська рада

Дзюба Микола Антонович

95-1-42

Мгарська сільська рада

Шевченко Марія Іванівна

99-1-31

Михнівська сільська рада

Король Марія Юхимівна

97-1-42

Новаківська сільська рада

Кісенко Лариса Миколаївна

32-43

Новооріхівська сільська рада

Ігнатенко Станіслав Миколайович

91-4-80

Оріхівська сільська рада

Розумій Олександр Іванович

98-1-31

Окіпська сільська рада

Кириченко Ніна Миколаївна

93-7-32

Остапівська сільська рада

Остапко Петро Миколайович

98-6-31

Снітинська сільська рада

Мануйленко Сергій Олександрович

93-3-31

Тарандинцівська сільська рада

Тітенко Анатолій Петрович

96-1-31

Тишківська сільська рада

Шапаренко Василь Іванович

90-2-42

Хорошківська сільська рада

Бровко Микола Олександрович

97-6-42

Шеківська сільська рада

Горбань Олена Олександрівна

97-6-46

Шершнівська сільська рада

Яременко Ігор Іванович

93-5-31

 

Машівський район (264)

Абрамівська сільська рада

Морозов Леонід Леонідович

9-37-48

Андріївська сільська рада

Гажа Петро Григорович

9-36-24

Базилівщинська сільська рада

Сидоренко Сергій Іванович

9-31-37

Дмитрівська сільська рада

Порохня Андрій Миколайович

9-61-32

Коновалівська сільська рада

Захарченко Валентина Георгіївна

9-75-49

Кошманівська сільська рада

Бережна Лідія Василівна

9-51-46

К.Суходільська сільська рада

Рубан Любов Григорівна

9-35-44

М-Нехворощанська сільська рада

Коляндра Микола Петрович

9-73-45

Михайлівська сільська рада

Панкратєв Сергій Анатолійович

9-41-21

Н.Тагамлицька сільська рада

Карацюпа Андрій Олексійович

9-33-17

Павлівська сільська рада

Гуня Ольга Миколаївна

9-74-35

Ряськівська сільська рада

Завгородній Микола Іванович

9-34-35

Селещинська сільська рада

Кербут Олександр Дмитрович

9-11-63

Сахнівщинська сільська рада

Карацюпа Тамара Андріївна

9-62-48

Старицьківська сільська рада

Горіздра Наталія Миколаївна

9-54-15

 

 

Миргородський район (255)

Біликівська сільська рада

Ганженко Олексій Олексійович

30-3-31

Великобайрацька сільська рада

Пугач Анатолій Іванович

30-4-95

Великообухівська сільська рада

Фесенко Віктор Миколайович

31-3-42

Великосорочинська сільська рада

Полєков Павло Вікторович

31-6-59

Вовнянська сільська рада

Козаченко Лариса Віталіївна

32-3-42

Гаркушинська сільська рада

Кобильченко Олег Іванович

30-5-42

Дібрівська сільська рада

Квілінський Ян Владиславович

34-3-48

Зубівська сільська рада

Малонога Олег Миколайович

35-2-42

Зуєвецька сільська рада

Кобзій Сергій Іванович

37-7-42

Кибинська сільська рада

Мисяк Людмила Іванівна

33-2-42

Клюшниківська сільська рада

Москаленко Людмила Василівна

34-6-42

Остапівська сільська рада

Кіпрач Олексій Іванович

37-3-42

Петрівцівська сільська рада

Чех Сергій Миколайович

32-5-42

Полив’янська сільська рада

Дяченко Любов Іванівна

30-2-42

Попівська сільська рада

Ошека Василь Іванович

37-5-42

Савинцівська сільська рада

Тищицький Олександр Вікторович

31-2-31

Слобідська сільська рада

Мороз Віктор Володимирович

32-2-42

Солонцівська сільська рада

МількоТетяна Олексіївна

31-4-31

Хомутецька сільська рада

Ксьонз Роман Олександрович

35-6-21

Черевківська сільська рада

Нерода Юрій Олексійович

35-4-31

Черкащанська сільська рада

Черкащенко Анатолій Іванович

37-2-31

Шахворостівська сільська рада

МарютаВалентина Миколаївна

33-5-31

Ярмаківська сільська рада

Носенко Світлана Іванівна

33-4-31

 

Новосанжарський район (244)

Богданівська

Поставна Любов Миколаївна

9-72-52

Великокобелячківська

Царенко Іван Якович

9-43-42

Великосолонцівська

Муха Олександра Іванівна

9-34-42

Галущиногреблянська

Коба Володимир Володимирович

9-37-42

Драбинівська

Короленко Зоя Петрівна

9-47-42

Зачепилівська

Заріцький Михайло Андрійович

3-34-77

Клюсівська

Твердохліб Григорій Іванович

3-36-30

Крутобалківська

Прудко Валентина Вікторівна

9-44-42

Кунцівська

Мокляк Людмила Дмитрівна

9-42-31

Кустоловська

Вівсяник Інна Миколаївна

9-72-31

Лелюхівська

Рой Віталій Дмитрович

3-15-31

Лівенська

Онепір Світлана Василівна

9-75-68

Малокобелячківська

Скубій Геннадій Іванович

9-21-42

Малоперещепинська

Мазан Віталій Володимирович

9-52-42

Маячківська

П’явка Таїса Іванівна

9-75-42

Нехворощанська

Любимський Юрій Євгенович

9-64-42

Писарівська

Бакулей Віктор Миколайович

9-52-01

Пологівська

Козка Любов Іванівна

9-53-36

Полузірська

Шерстюк Любов Миколаївна

9-33-67

Попівська

Марик Тамара Олексіївна

9-41-31

Руденківська

Головко Сергій Іванович

9-82-42

Соколово-Балківська

Калініченко Світлана Миколаївна

9-25-42

Старосанжарська

Троян Анатолій Григорович

9-35-31

Стовбино-Долинська

Нестор Любов Олексіївна

9-45-42

Судівська

Зінич Роман Федорович

9-55-42

Супротивнобалківська

Лахно Людмила Василівна

9-77-31

Сухомаячківська

Добропас Олександр Володимирович

9-73-40

Шедіївська

Мовчан Юрій Іванович

9-46-44

 

 

Оржицький район (257)

Воронинцівська сільська рада

Почома Руслан Миколайович

98-3-42

Денисівська сільська рада

Симчина Олександр Юрійович

93-6-21

Зарізька сільська рада

Тараненко Володимир Борисович

97-3-42

Золотухинська сільська рада

Несен Сергій Миколайович

92-9-82

Круподеринська сільська рада

Житинський Валерій Васильович

93-5-21

Куйбишевська сільська рада

Гарбуз Валентина Миколаївна

93-4-92

Лазірківська сільська рада

Ковальов Олександр Олександрович

94-3-80

Лукімська сільська рада

Хорошко Віктор Іванович

93-2-42

Онішківська сільська рада

Сазонюк Людмила Миколаївна

96-6-49

Плехівська сільська рада

Таран Сергій Володимирович

96-4-42

Райозерська сільська рада

Несен Анатолій Володимирович

99-1-42

Савинська сільська рада

Граб Василь Миколайович

99-6-86

Сазонівська сільська рада

Чмихало Валентина Василівна

99-7-22

Селецька сільська рада

Кулик Василь Михайлович

95-2-42

Староіржавецька сільська рада

Нестеренко Микола Васильович

97-7-55

Чевельчанська сільська рада

Шупортяк Віра Миколаївна

93-7-42

Черевківська сільська рада

Кириленко Ганна Андріївна

98-1-42

Чутівська сільська рада

Боговик Мирослав Тимофійович

96-2-42

Яблунівська сільська рада

Опанасенко Микола Миколайович

96-5-42

 

 

Полтавський район

Абазівська сільська рада

Міхно Павло Іванович

(22) 55-53-61

Бричківська сільська рада

Бречко Павло Сергійович

(222) 9-41-18

Валківська сільська рада

Якимович Віктор Іванович

(222) 9-81-37

Василівська сільська рада

Кулініч Олександр Григорович

(222) 9-62-48

Гожулівська сільська рада

Литвин Тетяна Олександрівна

(222) 9-12-78

Заворсклянська сільська рада

Сологор В’ячеслав Іванович

(222) 9-11-80

Калашниківська сільська рада

Басараб Василь Михайлович

(222) 9-74-86

Кіровська сільська рада

Науменко Віра Борисівна

(222) 9-76-31

Ковалівська сільська рада

Бублик Олександр Васильович

(222) 9-57-43

Кротенківська сільська рада

Щедрик Андрій Володимирович

(22) 55-57-53

Куликівська сільська рада

Почечун Євген Олександрович

(22) 55-38-68

Мачухівська сільська рада

Білокінь Валерій Васильович

(222) 9-82-33

Микільська сільська рада

Калюжний Віктор Степанович

(22) 55-38-67

Надержинщинська сільська рада

Варава Григорій Миколайович

(22) 55-42-34

Нестеренківська сільська рада

Котляревський Григорій Петрович

(222) 9-65-19

Новоселівська сільська рада

Макаренко Людмила Панасівна

(22) 55-66-21

Рунівщинська сільська рада

Сухаренко Володимир Якович

(222) 9-61-45

Степненська сільська рада

Кубрак Андрій Олексійович

(22) 55-98-95

Судіївська сільська рада

Гудзенко Надія Миколаївна

(222) 9-64-23

Супрунівська сільська рада

Богатир Володимир Іванович

(22) 55-71-32

Тахтаулівська сільська рада

Кравцова Олена Борисівна

(22) 55-91-86

Терешківська сільська рада

Туркеніч Наталія Володимирівна

(22) 55-36-15

Тростянецька сільська рада

Каменцев Володимир Олексійович

(222) 9-71-35

Черкасівська сільська рада

Мосійчук Микола Григорович

(222) 9-36-57

Чорноглазівська сільська рада

Іщенко Олександр Михайлович

(222) 9-37-21

Щербанівська сільська рада

Проник Ігор Степанович

(22) 67-36-32

 

 

Пирятинський район (258)

Березоворудська сільська рада

Позняк Василь Васильович

66-2-94

Білоцерківська сільська рада

Грицай Василь Михайлович

61-5-31

Великокручанська сільська рада

Солдатова Ірина Вікторівна

68-3-48

Вікторійська сільська рада

Пазюк Наталія Юріївна

62-5-66

Грабарівська сільська рада

Крючкова Світлана Василівна

61-1-16

Давидівська сільська рада

Мельниченко Михайло Володимирович

6-13-52

Дейманівська сільська рада

Семененко Юрій Михайлович

67-3-24

Каплинцівська сільська рада

Шурхал Віра Василівна

69-1-45

Малютинська сільська рада

Вірченко Юрій Олександрович

64-5-32

Сасинівська сільська рада

Скорик Віктор Іванович

67-142

Смотриківська сільська рада

Марченко Валерій Михайлович

60-1-33

Теплівська сільська рада

Колінчук Володимир Вікторович

63-1-25

Харківецька сільська рада

Журба Юрій Олександрович

63-3-32

 

Решетилівський район (263)

Демидівська сільська рада

Микитенко Василь Миколайович

9-44-48

Жовтнева сільська рада

Колотій Олена Василівна

9-54-42

Калениківська сільська рада

Радість Ніна Андріївна

9-47-16

Кукобівська сільська рада

Якуба Анатолій Олександрович

9-83-35

Лиманська перша сільська рада

Колінько Віктор Олександрович

9-46-42

Лиманська друга сільська рада

Глазкова Олена Петрівна

9-43-42

Лобачівська сільська рада

Баранова Наталія Григорівна

9-42-42

Мякеньківська сільська рада

Зінченко Андрій Миколайович

9-66-46

Малобакайська сільська рада

Срібний Станіслав Юхимович

9-48-42

Новомихайлівська сільська рада

Лісконіг Олексій Миколайович

9-35-37

Пащенківська сільська рада

Наконечний Микола Григорович

9-36-46

Піщанська сільська рада

Гилюн Віктор Олексійович

9-61-42

Плосківська сільська рада

Галушко Володимир Іванович

9-86-42

Потічанська сільська рада

Гайдар Вадим Миколайович

9-32-34

Сухорабівська сільська рада

Гавриленко Володимир Олексійович

9-33-42

Федіївська сільська рада

Лібега Лідія Василівна

9-71-42

Шевченківська сільська рада

Підгора Ніна Михайлівна

9-76-42

Шилівська сільська рада

Кальницька Раїса Вікторівна

9-37-42

 

Семенівський район (241)

Біляківська сільська рада

Мидловець Роман Миколайович

94-4-31

Богданівська сільська рада

Кобеняк Ольга Василівна

96-4-46

Василівська сільська рада

Романюк Юрій Володимирович

94-2-32

Веселоподільська сільська рада

Календарь Інна Іванівна

96-2-42

Горошинська сільська рада

Надточій Юрій Олексійович

96-7-40

Жовтнева сільська рада

Баранник Олександр Іванович

98-2-31

Заїчинська сільська рада

Сирота Сергій Гаврилович

94-5-31

Іванівська сільська рада

Діденко Світлана Миколаївна

98-5-42

Криворудська сільська рада

Далієва Наталія Григорівна

93-3-42

Липнягівська сільська рада

Стеценко Юрій Сергійович

94-6-31

Наріжанська сільська рада

Білоус Григорій Володимирович

96-0-42

Оболонська сільська рада

Гамбаль Сергій Олексійович

95-1-52

Очеретуватівська сільська рада

Тороп Владислав Миколайович

93-5-31

Погребняківська сільська рада

Мошківська Антоніна Андріївна

98-6-42

Пузирівська сільська рада

Жидок Юлія Василівна

94-7-31

Степанівська сільська рада

Іващенко Олександр Михайлович

98-7-31

Товстівська сільська рада

Ворона Надія Іванівна

93-1-42

Устимівська сільська рада

Бугаєць Юрій Іванович

93-6-42

Худоліївська сільська рада

Демидченко Василь Миколайович

94-7-15

 

Хорольський район (262)

Андріївська сільська рада

Данилейко Володимир Іванович

97-5-42

Вишняківська сільська рада

Фесенко Андрій Анатолійович

94-2-42

Грушинська сільська рада

Барило Станіслав Миколайович

97-1-42

Клепачівська об’єднана

Новоселецький Микола Миколайович

95-3-42

Ковалівська сільська рада

Дембовська Олена Андріївна

95-2-42

Мусіївська сільська рада

Решта Григорій Борисович

96-7-42

Новоаврамів. сільська рада

Микитенко Світлана Василівна

98-2-42

Петракіївська сільська рада

Тритяк Григорій Володимирович

98-4-42

Петрівська сільська рада

Лисенко Михайло Михайлович

96-1-79

Покровськобагачанська об’єднана

Решта Віта Миколаївна

94-4-42

Староаврамівська. сільська рада

Лозенко Олександр Анатолійович

97-3-42

Трубайцівська сільська рада

Ватуля Сергій Борисович

97-7-42

Хильківська сільська рада

Марусенко Олександр Дмитрович

95-1-42

Штомпелівська сільська рада

Іщенко Валерій Олексійович

95-6-42

Ялосовецька сільська рада

Турчанінов Сергій Савич

96-3-42

 

Чорнухинський район (240)

Білоусівська сільська рада

Швець Анатолій Іванович

5-56-42

Богодарівська сільська рада

Пономаренко Володимир Васильович

5-76-42

Вороньківська сільська рада

Басенко Анатолій Васильович

5-33-21

Гільцівська сільська рада

Козленко Юрій Васильович

5-35-42

Кізлівська сільська рада

Колот Анатолій Іванович

5-22-88

Куріньківська сільська рада

Голуб Володимир Михайлович

5-43-42

Луговиківська сільська рада

Лозовий Олексій Олексійович

5-51-31

Мелехівська сільська рада

Солодкий Олексій Григорович

5-32-31

Мокиївська сільська рада

Лук’янець Василь Михайлович

5-41-31

Постав-Муківська сільська рада

Можчіль Людмила Миколаївна

5-46-20

Харсіцька сільська рада

Цілик Анатолій Олексійович

5-14-36

Хейлівщинська сільська рада

Білоус Василь Іванович

5-53-38

 

 

Чутівський район (247)

Василівська сільська рада

Ярошенко Лариса Володимирівна

9-75-42

Вільницька сільська рада

Скорик Юлія Юріївна

9-42-31

Вільхуватська сільська рада

Марюшко Вячеслав Володимирович

9-74-42

Войнівська сільська рада

Бугай Анатолій Іванович

9-41-42

Гряківська сільська рада

Губченко Яніна Олександрівна

9-71-54

Зеленківська сільська рада

Морщавка Олександр Григорович

9-41-97

Іскрівська сільська рада

Мусієнко Сергій Петрович

9-77-36

Новокочубеївська сільська рада

Скорик Валентина Олексіївна

9-65-31

Скибівська сільська рада

Осадчий Петро Петрович

9-61-31

Таверівська сільська рада

Козак Костянтин Петрович

9-72-80

Филенківська сільська рада

Тараненко Тетяна Миколаївна

9-76-31

Чапаєвська сільська рада

Штепка Валерій Валерійович

9-55-42

Черняківська сільська рада

Штанько Микола Миколайович

9-73-44

 

Шишацький район (252)

Старостати Шишацької селищної ради

Баранівський

 

Сулим Михайло Васильович

 

9-37-31

Великобузівський

 

Цьова Катерина Сергіївна

 

9-64-31

Великоперевізький

 

Кононенко Галина Миколаївна

 

9-48-41

 

Воскобійницький

 

Карпенко Олександр Іванович

 

9-65-31

Гоголівський

 

Шарлай Андрій Іванович

 

9-38-42

Жоржівський

 

Бабич Лілія Павлівна

 

9-43-31

 

Ковердино-Балківський

 

Антонь Іван Юрійович

 

9-61-41

 

Куйбишевський

 

Клочко Галина Анатоліївна

 

9-46-51

Михайликівський

 

Михайлик Михайло Миколайович

 

9-76-45

 

Пришибський

 

Шабельник Людмила Олександрівна

 

9-42-52

 

Сагайдацький

 

Рудич Володимир Іванович

 

9-86-81

Сільські ради

Ковалівська сільська рада

Нос Наталія Миколаївна

 

9-66-31

Федунська сільська рада

Попович Віктор Іванович

 

9-34-31

Яреськівська сільська рада

Палівода Валентина Петрівна

 

9-81-42