Волонтер стала Почесним громадянином

14 серпня відбулося пленарне засідання сорок другої сесії Пирятинської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча, міський голова Олексій Рябоконь, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, причетних до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Спочатку головний лікар Пирятинського ЦПМД Ірина Дядькова доповіла про хід виконання районної комплексної Програми розвитку Пирятинського Центру первинної медичної допомоги на 2013-2017 роки. Наголошено, що в рамках підготовки до реалізації Проекту Світового банку по забезпеченню медичних закладів комп’ютерною технікою з можливістю виходу в Інтернет та медичним обладнанням, а також з метою енергозбереження за активної участі сільських голів проведено поточні ремонти в ФАПах та амбулаторіях загальної практики сімейної медицини району. Укомплектованість введених посад лікарів у ЦПМД становить 69,2%. Забезпеченість середнім медичним персоналом - 91%.

Далі учасники зібрання внесли зміни до районних програм, вирішили питання придбання та передачі основних (матеріально-технічних) засобів військовій частині № А 1126, схвалили участь Пирятинської районної ради в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2015 році, погодили Положення про порядок формування та затвердження списків присяжних та народних засідателів Пирятинського районного суду Полтавської області, ухвалили ряд рішень щодо майнових питань та інше.

Також депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року. Таким чином, до загального фонду районного бюджету з урахуванням трансфертів при плані 65 348,5 тис. грн., фактично надійшло 66 523,0 тис. грн., що складає 101,8%. Виконання доходної частини загального фонду районного бюджету по власних та закріплених доходах становить 116,0%. Найбільшу питому вагу 99,4% у сплаті податків займає податок та збір на доходи фізичних осіб. Даного податку надійшло 115,8%. Позитивний результат досягнуто за рахунок стягнення податкового боргу з ТОВ „Яромир-Агро“ – 500,0 тис. грн. та збільшення розміру орендної плати за здані в обробіток паї. Фактичне виконання видаткової частини районного бюджету становить 98,6 відсотка планових призначень на відповідний період.

Крім того, депутати внесли зміни до показників районного бюджету на поточний рік, якими передбачено придбання засобів зв’язку з передачею в зону АТО, придбання лічильника обліку теплової енергії для Великокручанської ЗОШ І-ІІІ ст., утримання позашкільних закладів, придбання наркотичних препаратів та необхідних лабораторних реактивів для проведення лабораторних обстежень, проведення підготовки до опалювального сезону, проведення поточних ремонтних робіт в будівлі районного краєзнавчого музею та приміщенні районного Будинку культури (обрядовому залі), придбання котла для Пирятинської дитячої спортивної школи, утримання спортивних споруд стадіону „Ювілейний“ та співфінансування проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток орієнтований на громаду“.

На сесії прийнято рішення щодо присвоєння звання "Почесний громадянин Пирятинського району" Німець Світлані Володимирівні за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху на Пирятинщині та надання допомоги мобілізованим у зону антитерористичної операції пирятинцям.

Наостанок, за пропозицією депутата Андрія Сімонова ухвалено звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України щодо розгляду законопроекту № 2089, який встановлює мінімальну ціну на молоко, що приймається з селянських домогосподарств.