Підбили попередні підсумки конкурсу проектів розвитку територіальних громад

8 червня у Пирятинській районній раді відбулося засідання конкурсної комісії районного конкурсу проектів територіальних громад. У зібранні взяв участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, який перебував у районі з робочою поїздкою.

Розробники проектів презентували свої ідеї та доводили їх значимість. Всього на конкурс представлено 13 проектів від десяти сільських рад, а саме: Білоцерківської, Великокручанської, Вікторійської (2), Грабарівської, Давидівської, Каплинцівської (2), Малютинської, Сасинівської, Теплівської та Харківецької (2). Серед пріоритетних проблем сільських територій, що потребують нагального вирішення, є ремонтування доріг, реконструкція системи водопостачання та вуличного освітлення, впровадження заходів з енергозбереження в освітніх закладах, ремонт Будинків культури та створення зон для занять спортом.

За результатами конкурсної комісії попередньо відхилено проект Каплинцівської сільської ради «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Пушкіна в с. Усівка» та Харківецької сільської ради «Реконструкція вуличного освітлення».

Остаточне рішення щодо фінансування проектів-переможців буде прийнято на засіданні сесії районної ради.