Відбувся ІІ етап районної спартакіади серед сільських територіальних громад Пирятинщини

e-mail Друк PDF

11 червня у Пирятині, на стадіоні «Ювілейний», відбувся ІІ етап районної спартакіади серед сільських територіальних громад. У змаганнях взяли участь 8 команд, які виборювали першість у п’яти видах спорту.

Учасників спартакіади привітав голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк і побажав спортсменам вдалого старту та гідної боротьби. Голова районної організації ВФСТ "Колос" Сергій Плетінь визначив порядок проведення змагань та представив суддівську бригаду.

У результаті напруженої боротьби визначено переможців та призерів у наступних видах спорту: легкій атлетиці, гирьовому спорті, стрільбі з пневматичної гвинтівки, міні-футболу та перетягуванні линви.

За результатами двох етапів спартакіади, загальнокомандну першість виборола Березоворудська сільська рада, 2 місце - у Сасинівської сільської ради, а третьою стала Теплівська сільська рада.

Цього року команди, які посіли перші три місця, отримали в подарунок спортивну форму та м’ячі, на придбання яких з районного бюджету було виділено 30000 гривень. Голова районної ради Сергій Пазюк підбив підсумки змагань і вручив переможцям та призерам кубки, грамоти, медалі та пам’ятні подарунки. А депутат обласної ради Андрій Сімонов вручив кращим спортсменам грошові винагороди.

У вересні цього року відбудуться обласні змагання за звання «Краще спортивне село», на якому наш район представить команда Березоворудської сільської ради.