Депутати Пирятинського району приймали колег з Чернігівщини

6 жовтня Пирятинська районна рада приймала колег з Бахмацького району  Чернігівської області. До складу делегації увійшли голова Бахмацької районної ради Віталій Кочерга, його заступник Анатолій Бондар, сільські голови, секретарі сільських рад та працівники виконавчого апарату районної ради. Метою візиту стало вивчення досвіду роботи органів місцевого самоврядування.

Гостей із славетного історичного краю на кордоні Полтавської та Чернігівської областей зустріли голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк та його заступник Олексій Гусак. Спочатку делегація  відвідала село Нові Мартиновичі, на території якого реалізовано більше десяти значущих проектів. У супроводі Давидівського сільського голови Михайла Мельниченка, гості оглянули приміщення сільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, побували у загальноосвітній школі, центрі громади та місцевому краєзнавчому музеї. Далі бахмачани завітали на Пирятинський елеватор ТОВ «Баришівська зернова компанія», де ознайомилися з роботою підприємства.

По тому у приміщенні районної ради відбулася офіційна зустріч делегації з керівництвом району та міста. Голова  районної ради Сергій Пазюк та голова райдержадміністрації Олег Куча привітали учасників зібрання і акцентували увагу на основних досягненнях Пирятинського краю за останні роки. Заступник голови районної ради Олексій Гусак ознайомив з історією району, його соціально-економічними та культурними показниками. А заступник міського голови Ігор Шикеринець представив аудиторії презентацію на тему «Пирятинська міська об’єднана територіальна громада: процедура, етапи, терміни та практичний досвід». У ході зібрання сторони обговорили проблемні питання щодо діяльності місцевого самоврядування та окреслили перспективи розвитку територіальних громад.

Крім того, гості побували у Березоворудському технікумі Полтавської державної аграрної академії, де його директор Василь Краснюк презентував навчальний заклад та охоче поділився його здобутками. Наостанок  бахмачани  оглянули маєток Закревських та пройшлися оглядовою екскурсією Березоворудським народним історико-краєзнавчим музеєм.

Сергій Пазюк та Віталій Кочерга наголосили на взаємній користі від подібних заходів задля обміну досвідом у роботі органів місцевого самоврядування та висловили прагнення щодо продовження співпраці між районами.