Відбулося пленарне засідання тринадцятої позачергової сесії Пирятинської районної ради

21 листопада відбулося пленарне засідання тринадцятої позачергової  сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча, депутати обласної ради Віталій Бабак та Олександр Гаркавенко, керівники служб, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Перед початком засідання головуючий ознайомив присутніх із Постановою районної виборчої комісії від 25.10.2016 року «Про визнання обраним та реєстрацію депутата Пирятинської районної ради сьомого скликання від ВО «Свобода» наступного за черговістю депутата від ВО «Свобода» на підставі заяви Бабака В.А. про складання своїх повноважень депутата районної ради.

У ході роботи  обранці  ухвалили рішення щодо прийняття приміщення та майна колишньої дільничної лікарні с.Вишневе у спільну власність територіальних громад Пирятинського району та передали його в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району. Крім того, депутати внесли зміни до показників районного бюджету на поточний рік у зв’язку з отриманням ряду субвенцій, зокрема з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, а саме: модернізацію відділення стаціонарного догляду для тимчасового проживання громадян Пирятинського району в с.Вишневе із застосуванням енергозберігаючих технологій.