Відбулося друге пленарне засідання чотирнадцятої сесії Пирятинської районної ради

14 грудня відбулося друге пленарне засідання чотирнадцятої  сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак і Олександр Гаркавенко, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Владислав Гуленко, сільські голови,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Передувало роботі сесії спільне засідання постійних комісій районної ради, де обранці обговорили проблемні питання медичної галузі, зокрема, що стосуються погашення кредиторської заборгованості за медичне обладнання  і погодили порядок денний другого засідання.

У ході зібрання депутати внесли зміни до Програми розвитку місцевого самоврядування у Пирятинському районі на 2016 – 2017 роки. Далі начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко ознайомила присутніх зі змінами, які пропонується внести до показників районного бюджету на поточний рік у зв’язку з отриманням субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу; на надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива  і скрапленого газу. Також надійшла стабілізаційна дотація й інша субвенція з обласного бюджету та освітня і медична субвенції з державного бюджету. Народні обранці одностайністю голосів ухвалили зміни до показників районного бюджету.

Наостанок депутати прийняли рішення  про передачу основних засобів з балансу центральної  районної лікарні на баланс Пирятинського центру первинної медичної допомоги.