Позачергова сесія районної ради

18 липня у Решетилівській районній раді було проведено ряд заходів. Відбулося засідання Президії районної ради, де погоджено перелік питань позачергової сесії, по тому проекти рішень до позачергової сесії депутати обговорили на засіданні постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів, цін та управління спільною власністю територіальних громад району. Далі депутатський корпус зібрався на пленарне засідання тридцять першої позачергової сесії районної ради.

Вів засідання голова районної ради Петро Кошовий.

Депутати тимчасово перевели шаховий клуб СК «Колос» у гуртожиток СК «Колос» для проживання переселенців із південних і східних регіонів України, внесли зміни до показників районного бюджету на 2014 рік.

Депутати схвалили проект «Енергозберігаючі заходи в будівлі Решетилівської центральної районної лікарні Полтавської області Решетилівської районної ради» та доручили голові районної ради Петру Кошовому організувати подання вищезазначеного проекту до обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області в установлений термін.

Також було прийнято звернення до Верховної Ради України, яким депутати підтримали проведення дострокових виборів до парламенту та місцевих рад восени 2014 року, розглянуто інші питання.