Продуктивна робота депутатів

23 січня голова Семенівської районної ради Ольга Мохун провела друге пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради. У його роботі взяли участь народний депутат України Костянтин Іщейкін та в.о. голови райдержадміністрації Микола Недюха.

Депутати затвердили районний бюджет на 2015 рік, Програму соціального та економічного розвитку Семенівського району на 2015 рік, заслухали звіт голови районної ради про проведену роботу.

Також було прийнято Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення часткової мобілізації на території району, розглянуто блок питань щодо майна спільної власності територіальних громад району та інші питання, з яких прийнято відповідні рішення.

Завдяки активному і напруженому обговоренню у профільних комісіях, продуктивній співпраці гілок влади вдалося відпрацювати компромісні варіанти при вирішенні спірних проблем, тож робота в рамках пленарного засідання була оперативною та злагодженою.

У конструктивному руслі на тлі викликів часу пройшло і спілкування народного депутата Костянтина Іщейкіна з депутатським корпусом та районним активом.