Хвилюючий день, багатий на події

8 травня з ініціативи голови Семенівської районної ради Ольги Мохун у районі пройшов урочистий захід з нагоди Дня матері.

Відрадно, що хвилююче дійство, яке розгорнулось на сцені Великої зали адміністративного будинку, з любов‘ю і щирістю було створено учнями та вчителями Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Роль організатора по праву належить депутату районної ради, ентузіасту своєї справи, досвідченому педагогу Валентині Ніколайчук.

Зважаючи на ситуацію в країні, захід носив не розважальний характер. Це була молитва за Україну, щира вдячність матерям, чиї діти стоять на захисті української землі. Присутні в переповненій залі стоячи вітали матерів, а також їх синів – учасників подій на Сході.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих в АТО земляків Євгена Клименка та Олександра Сірого.

Військовий комісар Хорольсько-Семенівського об’єднаного райвійськкомату Станіслав Пилипенко та заступник начальника управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Панков вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня матері Лідії Клименко, яким її син нагороджений посмертно.

Словами щирого співчуття підтримали також Валентину Удод - маму померлого мобілізованого солдата.

Голова районної ради Ольга Мохун зі словами великої вдячності вручила грамоту Аллі Федорченко – єдиній представниці жіноцтва Семенівщини в зоні АТО.

Районна рада щиро дякує Богданівській громаді за згуртованість, активну участь у житті району. Особлива подяка наймолодшим її представникам та їх вихователям, котрі вклали в цей неординарний захід душу, пройнялись глибоким почуттям відповідальності, і головне – любові до України і хвилюванням за її долю.

Цього ж дня відбулось і урочисте відкриття районної Дошки Пошани.

Переможцям, визначені в 16 номінаціях за результатами 2014 року, голова районної ради Ольга Мохун вручила відповідні сертифікати. Вона привітала номінантів, подякувала їм ,побажала нових успіхів та висловила впевненість, що семенівська громада і в майбутньому вшановуватиме людей, які своїми руками та розумом сприяють соціально-економічному розвитку та духовному піднесенню рідного краю.

Ще 8 травня біля пам’ятника загиблим воїнам в Семенівці відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам‘яті та примирення, учасники якого в шанобі схилили голови перед світлою пам‘яттю полеглих та поклали квіти.